17:0 spurtas, bei klampios rungtynės užfiksuotos antradienio vakarą

17:0 spurtas, bei klampios rungtynės užfiksuotos antradienio vakarą 871

Vasario 5 d. „Eurelijaus Žukausko mažosios taurės“ rungtynėse susitiko „Veramiga“ ir „Pajūris- Jūros mūša“ ekipos. Ketvirtajame kėlinyje spurtą surengę „Pajūris- Jūros mūša“ krepšininkai palaužė varžovus 62:77.

Rungtynės prasidėjo „Pajūris- Jūros mūša“ spurtu, pastarieji pelnė pirmuosius 10 taškų ir nuo pirmų rungtynių minučių jau turėjo dviženklę persvarą, tačiau pirmojo kėlinio pabaigoje „Veramiga“ krepšininkai keletą sėkmingų atakų ir sumažino atsilikimą iki 2 taškų.

Antrajame kėlinyje „Veramiga“ komandos puolimas kiek sustojo, tuo metu Martino Ahrens bei Gyčio Pryšmanto vedama „Pajūris- Jūros mūša“ ekipa padidino savo persvarą ir įpusėjus rungtynėms pirmavo 28:40.

Trečiąjį ketvirtį „Veramiga“ pradėjo dviem taikliais tolimais metimais ir sumažino savo atsilikimą per pusę. „Pajūris- Jūros mūša“ šiame kėlinyje prametė visus 7 metimus iš toli ir pralaimėjo šį kėlinį 21:14, tačiau vis dar buvo priekyje 49:54.

Ketvirtajame kėlinyje „Veramiga“ krepšininkai neatsilaikė, „Pajūris- Jūros mūša“ surengė spurtą 17:0 ir sudėjo visus taškus šiose rungtynėse ir laimėjo rungtynes 62:77.

Rezultatyviausi žaidėjai:

„Veramiga“ rezultatyviausi žaidėjai: Kęstutis Smailys 17 tšk. 7 atk. kam., Simas Antužis 14 tšk. 5 rez. perd., Mindaugas Simaitis 12 tšk. 11 atk. kam.

„Pajūris- Jūros mūša“ rezultatyviausi žaidėjai: Martinas Ahrens 23 tšk. 7 atk. kam., Gytis Pryšmantas 21 tšk. 5 atk. kam. 4 rez. perd., Mindaugas Kieža 15 tšk. 13 atk. kam.

Rungtynių komentarai:

Gyčio Pryšmanto komentaras po pergalės: „Rungtynės labai geros, buvom vienu momentu trečiame kėlinyje atsipalaidave, bet ketvirtam pasistengėm gynyboje ir pasiekiam užtikrinta pergale.”

„Veramigos” ekipos trenerio mintys po pralaimėjimo: „Sveikinam varžovus, mums rungtynės susiklostė nekaip, daugiau nėra ką pasakyti.”

Antrose vakaro rungtynėse susitiko vienos iš „Eurelijaus Žukausko taurės“ čempionato lyderių. „Grey pack“ savo aikštėje priėmė „VPA Logistics“ ir po atkaklios kovos iškovojo šeštąją pergalę iš eilės rezultatu 54:50.

Rungtynės buvo gana nerezultatyvios, ypač pirmoji jų pusė. Abi komandos iš žaidimo atakavo prastu pataikymo procentu. „Grey pack“ ekipa pataikė 33 proc. savo metimų, o jų varžovai „VPA Logistics“ atakavo vos 23 proc. taiklumu. Abiejų komandų baudų metimų pataikymo procentas buvo žemesnis nei 50 proc. 

Varžybas gana klampiai pradėjo abi komandos, aikštėje buvo nemažai žaidybinio broko, klaidų bei netaiklių metimų. Pirmąjį kėlinį kiek sėkmingiau sužaidė „Grey pack“ ekip, kuri pirmavo 14:8, tačiau antrajame ketvirtyje komandos apsikeitė rolėmis, „Grey pack“ komanda dažnai klydo, o varžovai juos už tai nubaudė lengvais taškais ir antrąjį kėlinį laimėjo 7:16. Po pirmosios rungtynių dalies 21:24 priekyje buvo „VPA Logistics“.

Trečiasis rungtynių kėlinys jau buvo kiek rezultatyvesnis, abi komandos demonstravo kiek solidesnį žaidimą puolime. Šiame kėlinyje rungtynių nugalėtojas neišsisprendė, komandos rungtyniavo labai apylygiai ir prieš lemiamą rungtynių ketvirtį ekipas skyrė vos 2 taškai.

Ketvirtajame ketvirtyje Evaldas Bataitis pelnė 7 taškus iš eilės ir leido „VPA Logistics“ pirmauti 5 taškais. Tačiau „Grey pack“ kėlinio viduryje vėl išlygino rezultatą. Likus žaisti apie 2 minutes, „Grey pack“ turėjo minimalią persvarą, varžovai bandė iškovoti pergalę tolimais metimais, tačiau visi bandymai paskutinėmis minutėmis buvo nesėkmingi, „Grey pack“, nors ir neužtikrintai, tačiau realizavo baudų metimus ir iškovojo nelengvą pergalę 54:50.

Rezultatyviausi žaidėjai:

„Grey pack“ rezultatyviausi žaidėjai: Rimantas Šimkus 10 tšk. 10 atk. kam., Tomas Dabravolskis 10 tšk. 7 atk. kam., Egidijus Samoška 9 tšk. 7 atk. kam.

„VPA Logistics“ rezultatyviausi žaidėjai: Marius Bakanas 13 tšk. 8 atk. kam., Linas Kontrimas 8 tšk., Vytautas Kymantas 7 tšk. 7 atk. kam.

Rungtynių komentarai:

Andriaus Bernoto komentaras po pergalės: „Rungtynės buvo sunkios, daug nervų, kieta kova. Striprūs priešininkai, rungtynių gale neįvienai komandai nekrito, tai atspindi rezultatas. Rungtynių gale pataikėm kelis metimus ir baudas ir pavyko laimėti. Ačiū varžovam.”

„VPA Logistics” komandos žaidėjo Vytauto Kymanto komentaras po rungtynių: „Geros, kovingos rungtynės. Antrą sykį keliais taškais pralaimim jiems šį sezoną. Varžovai viena koja stipresni už mus, bet sakau, sunkios, kovingos, tokios gynybinės rungtynės. Ačiū varžovam už kova ir linkim sėkmės ateityje.”

 


‹ atgal
svetainiu kurimas KLKML © 2019

uždaryti

A lyga

B lyga

C lyga

IT lyga

uždaryti