Baldininko ir Brizo pergalės

Baldininko ir Brizo pergalės 640

„Baldininkas” nesunkiai įveikė "Neringa". Rungtynes geriau pradėjo svečiai, lengviau rinko taškus nei varžovai, bet kėliniu įpusėjus šeiminkai persvėrė rezultatą savo naudai ir pirmajį ketvirtį laimėjo rezultatu 21:19.

Antrasis kėlinys „Baldiniko” ekipai buvo geresnis gynyboje, praleido mažiau taškų ir po pirmosios rungtynių pusės pirmavo 38:31.

Trečiajame ketvirtyje svečiai ir toliau bandė pavyti varžovus, nors ir buvo pavykę priartėti, bet kėlinio pabaigą puikiai puolime sužaides „Baldininkas” vėl didino savo pranašumą. Paskutiniajame ketvirtyje šeimininkai sutvarkė visus reikalus labai greitai. Pataikė beveik viską iš žaidimo, o svečiams beliko tik laukti rungtynių pabaigos, nes rezultatas buvo į vieną pusę. „Baldininkas” rungtynes laimejo rezultatu 93:64. 

Rezultatyviausiai „Neringos” ekipoje rungtyniavo: Lukas Petrošius 30 taškų ir 14 atkovotų kam., Stanislovas Nikoličius pridėjo 11 taškų ir 11 atkovotų kamuolių.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai rungtybiavo: Rokas Narkevičius 27 taškai (9/15 tritaškiai) ir 13 atk. kam., Demas Mockus 26, Rolandas Alutis 17, Evaldas Damazas pridėjo 15 taškų.

Rungtynių komentarai:

Rokas Narkevičius (,,Baldininkas" komandos žaidėjas):,,pradžia sunki, pradžioje nepataikėm metimų, neužpuolėm, praleidom trisdešimt vieną tašką, po to pabaigoje jie liko keturiese ir viskas tapo aišku"

Stanislovas Nikoličius (,,Neringa" komandos žaidėjas):,,pradžioje dar kovojome, o po to akivaizdu, kad pritrūko jėgų. Varžovai nugalęjo fiziškumu. Pirmus du kėlinius žaidėme apylygiai, po to jie pabėgo ir viskas"

Antrose vakaro rungtynėse „Brizas” užtikrintai įveikė „Izoton” ekipą.

Pirmasis kėlinys buvo apyligus, nors rungtynes sėkmingiau pradėjo „Brizo” žaidėjai. Komandos demonstravo neblogą žaidimą puolime, kėlinio pabaigą sėkmingiau sužaidę „Brizo” krepšinikai laimėjo pirmąjį kėlinį rezultatu 22:19.

Antrajame kėlinyje žalieji visiškai dominavo tiek puolime, tiek gynyboje, varžovams atseikėjo 25 taškus, o gynyboje praleido tik 11.

Trečiajame ketvirtije „Brizas” ir toliau didino savo pranšumą. „Izoton” niekaip nerado savojo žaidimo puolime. Po trečio kėlinio komandas jau skyrė 24 taškai, „Brizo” naudai.

Paskutinys ketvirtis jau nieko nebepakeitė, nors raudonieji jį ir laimėjo rezultatu 24:18, tai džiaugsmo „Izoton” ekipai neatnešė, nes rungtynes pralimėjo 66:84.

Rezultatyviausiai „Brizo” ekipoje rungtyniavo: Eimantas Lukauskis 22 taškai ir 10 atk. kam., Daugmantas Macas 13, Mantas Bogužis 12, Rytis Pocevičius pelnė 11 ir Šarūnas Bladika pridėjo 10 taškų

Rungtynių komentarai:

Laurynas Jonaitis (,,Brizas" komandos žaidėjas):,,sekėsi gerai, rezultatas geras, iš pat pradžių dėjome agresyviai, su tempu, visai neblogos varžybos, pagaliau pergalė ir tikiuosi nuo šios pergalės eisime į priekį"

Aurimas Rupšlaukis (,,Izoton" komandos treneris):,,sveikinam varžovus su pergale. Jie buvo gerai nusiteikę, išanalizavę mūsų žaidimą. Mums trūko susižaidimo, iš po praėjusių varžybų vyrai užrietė nosis, atėjo atsipalaidavę, aikštelėje nejudėjo - matosi ir rezultatai"

 

Atsiprašome už nesklandumus, šių varžybų akimirkos nebus viešinamos. Dėkojame už supratingumą.


‹ atgal
Laura Ragulskytė Pavliuk Laura Pavliuk KLKML © 2019

uždaryti

A lyga

B lyga

C lyga

IT lyga

uždaryti