Baldininko išsigelbėjimas paskutiniame ketvirtyje ir VPA pergalė skirta komandos draugui

Baldininko išsigelbėjimas paskutiniame ketvirtyje ir VPA pergalė skirta komandos draugui 855

Sekmadienio vakarą susitiko "Baldininkas" ir „Neringa“ komandos. Po sunkios ir apylygės kovos rezultatu 62:54 nugalėjo „Baldininkas“ komanda.

Pirmame kėlinyje kova vyko apylygė, „Baldininkas“ komanda keliais taškais vis rodė savo pranašumą. Antrame kėlinyje vis didinę savo pranašumą namų žaidėjai, kėlinio antroje pusėje leido į priekį išsiveržti „Neringa“ komandai.

ors trečio kėlinio pradžioje vėl priekyje buvo „Baldininkas“ komanda, bet neringiškiai sukaupę jėgas trečio kėlinio metu didino persvarą. Namų komanda nebuvo linkusi pralaimėti. Ketvirtame kėlinyje „Baldininkas“ parodė savo charakterį, priartėjo prie varžovų, juos aplenkė ir laimėjo varžybas rezultatu 62:54.

Rezultatyviausiai  „Baldininkas“ komandoje žaidė: Evaldas Damazas 20 taškų, Egidijus Juostas 12 taškų, Demas Mockus 12 taškų, 12 atk.kam..

Technine pražanga nubaustas Egidijus Juostas.

Neringa“ komandos rezultatyviausi žaidėjai: Vytautas Grigalionis 14 taškų, Vytautas Kuleševičius 13 taškų, 10 atk.kam..

Rungtynių komentarai:

Marius Kvietkus (,,Baldininkas" komandos žaidėjas):,,viskas gerai, kas gerai baigiasi. Iš tikrųjų, pirmus kėlinius miegojome ir viską lėmė gerai sužaistas ketvirtas kėlinys"

Martynas Rimkus (,,Neringa" komandos žaidėjas):,,tris kėlinius atsilaikėme, labiau pritrūko noro neitaiklių metimų, sportinio pykčio.Gal vieniem sekmadienis nepalankus. Sveikinu komandą ir šį kartą jie buvo stipresni".

Sekmadienio vakarą susitiko "VPA Logistics" ir „Reluva“ komandos. Po įtemptos ir apylygės kovos rezultatu 65:61 nugalėjo „VPA Logistics“ komanda.

Pirmame kėlinyje kova prasidėjo apylygiai. Įpusėjus pirmą kėlinį rezultatas buvo lygus 6:6. Paskui į priekį išsiveržė svečių komanda „Reluva“. Namų žaidėjai siekdami užtikrinti sau pergalę, antrame kėlinyje susiėmė ir persvėrė rezultatą savo pusėn. Nors kova nebuvo lengva, tačiau iki pat antro kėlinio pabaigos „VPA Logistics“ komanda išlaikė pranašumą ir po truputį jį didino savo naudai.

Trečio kėlinio metu „Reluva“ spurtavo ir kėlinio antroje pusėje persvėrė rezultatą savo naudai. Tačiau likus minutei namų žaidėjai susigrąžino vieno taško persvarą. Po trijų kėlinių rezultatas buvo 50:49 „VPA Logistics“ naudai. Ketvirtame kėlinyje vyko greitas žaidimas, abi komandos stengėsi parodyti ką gali, vyko įtempta kova, po kurios pergalę išplėšė „VPA Logistics“ rezultatu 65:61

Rezultatyviausiai  „VPA Logistics“ komandoje žaidė: Linas Kontrimas 15 taškų, Ernestas Marcinkevičius 15 taškų, 8 rez.perd., Evaldas Klapatauskas 11 taškų, Lukas Galdikas 10 taškų, 8 atk.kam..

Reluva“ komandos rezultatyviausi žaidėjai: Giedrius Vasilkevičius 18 taškų, Danas Puidokas 17 taškų, 9 atk.kam., Artūras Damkus 14 taškų.

Rungtynių komentarai:

Linas Remeikis (,,Reluva" komandos treneris):,,stiprūs priešininkai, mes antrą kartą su jais šiais metais žaidžiame. Manau, jiems davėme kovą, jie laimėjo, bet jiems rungtynės buvo sunkios. Noriu padėkoti savo vyrams, kurie atėjo šį sekmadienio vakarą ir sužaidė garbingas varžybas"

Ernestas Marcinkevičius (,,VPA Logistics" komandos žaidėjas):,,sunkios labai varžybos, bet labai norėjome laimėti. Suteikti pergalę gimtadienio proga Daliui. Diaugiamės, kad laimėjome"


‹ atgal
svetainiu kurimas KLKML © 2019

uždaryti

A lyga

B lyga

C lyga

IT lyga

uždaryti