Demo Mockaus 30 taškų bei "Reluva" pergalė paskutinėmis minutėmis

Demo Mockaus 30 taškų bei "Reluva" pergalė paskutinėmis minutėmis 727

Klaipėdos krepšinio mėgėjų lygos Eurelijaus Žukausko mažosios taurėse akistatoje tarp „Baldininko“ ir „Pajūris-Jūros mūša“ komandų įtikinamą pergalę iškovojo „Baldininkas“, įveikęs varžovus 98-75 (19-20; 24-15; 32-16; 23-24).

Į pergalę „Baldininko“ ekipą vedė Demas Mockus, kuris per 38 minutes pelnė 30 taškų (10/16 dvitaškiai; 2/6 tritaškiai ir 8/11 baudų metimai), atliko 6 rezultatvyvius perdavimus ir atkovojo 4 kamuolius, bei 2 kartus suklydo.

Pirmoji rungtynių pusė geriau sekėsi „Pajūris-Jūros mūša“ žaidėjams, kurie po pirmojo ketvirčio pirmavo minimaliu vieno taško skirtumu (20-19).

Iki antro kėlinio vidurio pastarieji kontroliavo žaidimą ir rezultatas vis dar buvo jų pusėje (31-27), tačiau sėkmingiau ketvirčio pabaigą sužaidę „Baldininkas“ krepšininkai prieš ilgąją pertrauką paspruko šiek tiek į priekį – 43-36.

Visi reikalai buvo sutvarkyti per trečiojo kėlinio pirmasias minutes – surengę gerą atkarpą „Baldininkas“ įpusėjus ketvirčiui jau turėjo dviženklį pranašumą (59-41). Savo apsūkų nemažinę „Baldininkas“ įtikinamai užbaigė rungtynes ir įsirašė dar vieną pergalę (98-75).

„Baldininkas“: Demas Mockus 30 tšk. (4 atk.kam. 6 rez.perd.); Edmundas Liaugaudas 24 tšk. (7 atk.kam. 5 rez.perd.); Rokas Narkevičius 19 tšk. (7 atk.kam. 4 rez.perd.); Egidijus Juostas 18 tšk. (9 atk.kam.).

„Pajūris-Jūros mūša“: Gytis Pryšmantas 18 tšk. (4 atk.kam. 5 rez.perd.); Rokas Kazakauskas 14 tšk. (12 atk.kam.); Mindaugas Kieža 13 tšk. (8 atk.kam.)

Rungtynių komentarai:

"Pajūris-Jūros Mūša" ekipos žaidėjas Gytis Pryšmantas: "Eilinės prastos varžybos. Kiaura mūsų gynyba, tos pačios problemos tęsiasi. Varžovai buvo dviem galvom stipresni už mus."

Antrose šio vakaro rungtynėse Didžiojoje Eurelijaus Žukausko taurėje susitiko „Reluva “ ir „Brizas“ komandos. Po atkaklių ir nenuspėjamų rungtynių, rezultatu 70:68 nugalėjo „Reluva“.

Pirmas kėlinys prasidėjo ramiai, iki kėlinio vidurio abi komandos įmetė apylygiai taškų, tačiau antrojoje kėlinio pusėje „Reluva“ komanda įsiveržė į priekį ir neapleido savo pozicijos. Antrame kėlinyje spurtavo „Brizas“ komanda. Ji ne tik pasivijo varžovus, bet ir išsiveržė į priekį. Bei po dviejų kėlinių rezultatas „Brizas“ komandos pusėje  38:39.

Trečiajame ir ketvirtajame kėlinyje į priekį įsiverždavo tai viena, tai kita komanda. Šį vakarą atkaklumą parodė abi žaidžiančios komandos ir buvo sunku nuspėti, kas šiandien nugalės. Galiausiai pasibaigus trečiam kėliniui į priekį vėl įsiveržė „Brizas“ komanda. O ketvirtame kėlinyje po įtemptos kovos pergalę išplėšė „Reluva“ rezultatu 70:68.

Rezultatyviausi žaidėjai:

Rezultatyviausiai "Reluva" komandoje žaidė: Martynas Vainius 23 taškai, Artūras Damkus 21 taškas, Danas Puidokas 10 taškų.

Technine pražanga nubaustas Danas Puidokas.

Brizas “ komandos rezultatyviausi žaidėjai: Marius Joknys 16 taškų, Šarūnas Bladika 12 taškų, Mantas Bogužis 12 taškų, 14 atk.kam., Daugmantas Macas 11 taškų, 8 atk.kam.

Rungtynių komentarai:

Linas Remeikis (,,Reluva" komandos žaidžiantis treneris):,,mes šiandiena kovojome ir įdėjome labai daug darbo. Labai buvo sunki ši pergalė - paskutinė šiais metais. Reluva laimėjo šias rungtynes prieš jaunuolius, turėjo užsispyrimo, kovojome kantriai, bet dėka mūsų patirties, įgyto meistriškumo išlaikėme sveikesnį protą ir nugalėjome"

Arminas Leliūnas (,,Brizas" komandos žaidžiantis treneris):,,pritrūko tikslesnio žaidimo puolime, nepataikėme ir laisvų metimų, darėme lemtingų klaidų, gynyboje padarėme daug pražangų, leidome lengvai mesti baudas - tai tiek. Smagu buvo grįžti į aikštelę po ilgos pertraukos"


‹ atgal
svetainiu kurimas KLKML © 2019

uždaryti

A lyga

B lyga

C lyga

IT lyga

uždaryti