Evaldas Klapatauskas išplėšė pratęsimą, bet pergalę šventė „Klaipėdos krašto policijos“ komanda

Evaldas Klapatauskas išplėšė pratęsimą, bet pergalę šventė „Klaipėdos krašto policijos“ komanda 445

Klaipėdos krešinio mėgėjų lygos-Olybet čempionate dėl Eurelijaus Žukausko taurės 74-68 (12-11; 17-19; 16-16; 18-17; 11-5) „Klaipėdos krašto policijos“ krepšininkai tik per prtęsimą nukovė „VPA Logistics“ ekipą.

Rungtynės vyko labai atkakliai ir permainingai. Pirmaujanti komanda keitėsi net 26 kartus ir iki pat rungtynių ketvirtojo ketvirčio pabaigos nebuvo aišku, kuri komanda iškovos pergalę.

Prasidėjus lemiamam kėliniui minimaliu vieno taško skirtumu priekyje buvo aikštelės svečiai „VPA Logistics“ krepšininkai (45-46), tačiau netrukus Antanas Grabys išlygino rezultatą (48-48), bet neilgam. Daugiau nei pusę ketvirčio rezultatas šokinėjo tai vienos, tai kitos komandos pusėn ir ne vieną kartą buvo lygus. Likus žaisti apie keturias minutes svečiai atitrūko 4 taškais (57-61), tačiau „Klaipėdos krašto policijos“ ekipa surengė keletą rezultatyvių atakų ir likus dviem minutėm Dalius Daukantas išvedė komandą į priekį (62-61).

Rungtynės aukščiausią įtampos tašką pasiekė likus žaisti kiek mažiau nei 10 sekundžių. Prie baudų linijos stojo Eimantas Stonkus, bet pataikė tik vieną baudos metimą ir skirtumas padidėjo minimaliai (63-61). Paskutiniam metimui „VPA Logistics“ pasirinko Ernestą Marcinkevičių, tačiau jo mestas kamuolys skriejo pro šalį, bet po krepšiu atsiduręs Evaldas Klapatauskas ne tik atkovojo kamuolį ir pelnė 2 taškus, bet uždirbo dar ir varžovo pražangą. „VPA Logistics“ įgavo puikią progą išplėšti pergalę, tačiau metimas buvo ne taiklus, o kamuolį sugriebė šeimininkai.

Prasidėjus papildomam laikui pareigūnų ekipa iš karto ėmėsi darbo ir netrukus jau turėjo 6 taškų atotrūkį (71-65). „VPA Logistcis“ krepšininkams buvo sunku kovoti po krepšiais, kadangi vieni pagrindinių žaidėjų Robertas Rupeika ir Marius Bakanas jau sėdėjo ant atsarginių suolelio išnaudoję pražangų limitą. Atlaikę varžovų atakas šios dienos akistatoje „Klaipėdos krašto policijos“ krepšininkai įtvirtino savo pergalę 74-68.

„Klaipėdos krašto policija“: po 16 taškų pelnė Antanas Grabys (7 atk.kam.) ir Eimantas Stonkus, Nerijus Stonkus 13 taškų, Ramūnas Norvilas pridėjo 10 taškų.

„VPA Logistics“: Ernestas Marcinkevičius 22 taškai; Robertas Rupeika 14 taškų (6 atk.kam.); Marius Bakanas pridėjo 10 taškų

Rungtynių komentarai:

Nerijus Stonkus (,,Klaipėdos krašto policija"): „taip ir tikėjomės, kad šiandien bus stipri kova, nes ir reguliariajame sezone labai sunkios su jais varžybos buvo, bet susikaupėm ir laimėjom. Stengsimės būti susikaupę ir prieš kitas varžybas, nes varžovas vertas žaisti gal net finale, bet mes nenorim pasiduoti ir kovosim.."

Vytautas Kymantas (,,VPA Logistics"): ,,pritrūko kelių taiklių metimų, išsibaudavusių žaidėjų. Labai stipriai jau mus baudė pražangom. Ačiū labai varžovams už gerą kovą, pateisinom, kad tai yra pusfinalis ir kovojama yra iki paskutinio lašo. Labai tikimės dar sugrįžti į šitą salę ir pažadam gerą kovą namuose.."


‹ atgal
KLKML © 2019

uždaryti

A lyga

B lyga

C lyga

IT lyga

uždaryti