E.Žukausko taurės vicečempionai baigia pirmąjį etapą pergalingai

E.Žukausko taurės vicečempionai baigia pirmąjį etapą pergalingai 262

Vasario 11 dienos vakarą KLKML-OLYBET čempionato E.Žukausko taurėje "Nuotykių parkas KAR KAR" priėmė vienus lygos lyderių "Pajūris LG" komandą. Nuo pirmų minučių rezultatyvumu pasižymėję svečiai iškovojo įtikinamą pergalę rezultatu 96:71.

Nuo pirmų rungtynių minučių "Pajūris LG" demonstravo pavydėtiną puolimą, praėjusio mėnesio naudingiausias žaidėjas Alvydas Gudas savo puolimo arsenalą praplėtė rezultatyviais perdavimai ir jo vedama ekipa pirmąją rungtynių pusę laimėjo 15 taškų persvara 50:35.

Antroje rungtynių pusėje apsūkų nemažinę svečiai ir toliau vertė varžovus žaisti greitą amerikietišką krepšinį, kurio nugalėtojas sprendžiasi pagal išmestų ir įmestų metimų skaičių. Trečiajį rungtynių ketvirtį 12 taškų persvarą laimėję svečiai susikrovė solidų pranašumą 76:47.

Paskutinis ketvirtis buvo formalumas, kuriame skirtumą bandė sumažinti šeimininkai. Šarūno Stankaus pastangomis "Nuotykių parkas KAR KAR" kėlinį laimėjo 24:20, tačiau turėtas svečių pranašumas buvo ženklus, tad pastariesiems teko pripažinti favoritų pergalę rezultatu 71:96.

Rezultatyviausi žaidėjai:

"Nuotykių parkas KAR KAR" gretose Šarūnas Stankus pelnė 33 taškus, Mantas Kaziulis pridėjo 18 taškų.

"Pajūris LG" komandoje Alvydas Gudas surinko 28 taškus, atliko 10 rezultatyvių perdavimų, Tomas Eirošius prie pergalės pridėjo 18 taškų, Mariaus Andrijausko sąskaitoje 17 taškų. Po traumos grįžęs Edgaras Gervelis surinko dvigubą dublį pelnydamas 14 taškų ir atkovodamas 12 kamuolių.

Rungtynių komentarai:

Gytis Pryšmantas (,,Pajūris LG" komandos žaidėjas): "gera treniruotė sekmadienį, prieš kitą etapą. Dabar lauksim kito etapo. Žiūrėsim kas bus."

Mindaugas Žilys (,,Nuotykių parkas KAR KAR" žaidiantis treneris):,,varžybas vertinu prastai, praleidome labai daug kamuolių - tai reiškia, kad gynyba skylėta. Patys taškus pelnėme dėka atsipalaidavimo. Mes nejautėme slėgimo, žaidėm - ,,bėk ir mesk" žaidimą. Gynyba skylėta, iš po krepšio pelnyti priešininko - lengvi taškai. Greitame puolime jie mums irgi primetė nemažai taškų, Prarasti kamuoliai ir trumpas suolas - tai keturios problemos, kodėl mes pralaimėjome varžybas. Šita komanda yra stiprus varžovas, bet silpniausias iš tų stipriausių komandų. Tai, kad ji užima trečią vietą, visiškai nepasako apie komandos pajėgumą. Linkiu jiems pačių geriausių rezultatų didžiojoje taurėje, bet su šia komanda galima kovoti ir aš tikiu, kad kuomet mes susitiksime kitais metais su jais, galbūt mes švęsime pergalę. Sveikinu komandą ir ruošimės mažajai taurei."


‹ atgal
KLKML © 2019

uždaryti

A lyga

B lyga

C lyga

IT lyga

uždaryti