"Garant Boats" vienvaldžiai Eurelijaus Žukausko taurės lyderiai

"Garant Boats" vienvaldžiai Eurelijaus Žukausko taurės lyderiai 737

Gruodžio 20 d. vakarą KLKML čempionato Eurelijaus Žukausko taurėje susitiko "Garant Boats" ir "VPA Logistics". Trečiame ketvirtyje skirtumą krautis pradėję "Garant Boats" įveikė varžovus 85:70.

Pirmame kėlinyje puikiai pradėjo vesti komandą į priekį ,,VPA Logistics" žaidėjas Linas Kontrimas, per kėlinį pataikęs 4 iš 4 tritaškių. Pirmąjį ketvirtį vedami Lino svečiai užtikrintai laimėjo 24:17. Antrame ketvirtyje vistik negausiai susirinkusių šeimininkų gretos įsibegėjo ir pastarieji antrame ketvirtyje žaidimą pakreipė savo naudai bei išsiveržė į priekį 35:34.

Iki antros varžybų pusės pradžios surinko likę vėluojantys ,,Garant boat" krepšininkai. Galbūt tai, o gal ir ne lėmė, kitokį ,,Garant Boats" komandos žaidimą antroje varžybų pusėje. Pastaroji ekipa po truputį susirinko dviženklę taškų persvarą ir varžovus įveikė rezultatu 85:70.

Rezultatyviausi žaidėjai:

,,Garant Boats" ekipoje puikiai startavo naujas komandos žaidėjas Edgaras Perminas, kuris pirmose savo varžybose surinko dvigubą dublį - 24 taškai ir 11 atkovotų kamuolių. Valdas Garadauskas ir Julius Vilovas prie pergalės prisidėjo pelnę po 18 taškų.

,,VPA Logistics" komandoje Linas Kontrimas pelnė 15 taškų.

Rungtynių komentarai:

Valdas Garadauskas (,,Garant Boats" komandos žaidėjas): Viena iš gražiausiu šiemet pergalių. Kadangi nežaidė pagrindiniai mūsų trys lyderiai. Surinkome 30 minučių prieš ir sužinojome, kad turėsime penkta, o gal net ir šešta žaidėją. Žinojome, kad varžovai stiprus tai tikrai džiaugiames pergale ir su kitais komandos lyderiais busime dar stipresni. Edgaro Permino debiutas tikrai ispudingas, puikiai kovojo dėl kamuolių, puikiai pataikė tritaškius, statė geras seneles, buvo lyderis ir aiškino kaip gintis ir pulti. Žodžiu gali būti, kad bus lygoje geriausias žaidėjas (juokiasi).

Vytautas Kymantas (,,VPA logistics" komandos žaidėjas): Trumpai ir aiškiai, atėjome užmigę, gal ir pirmas kėlinys geras buvo, bet paskui įsivėlėme į jų žaidimą, greita, padrika. Varžovai pataikė daug metimų ir nelengvu tritaškių, o mums patiems nesukrito metimai, ir turbūt buvo vienos blogiausiu mūsų rungtynių šį sezoną. Tikimės, kad daugiau tokiu nepasikartos ir žengsime toliau pergalingai.


‹ atgal
svetainiu kurimas KLKML © 2019

uždaryti

A lyga

B lyga

C lyga

IT lyga

uždaryti