GreyPack paskutiniame ketvirtyje iškovojo pergalę į pusfinalį

GreyPack paskutiniame ketvirtyje iškovojo pergalę į pusfinalį 938

Kovo 4 dienos vakarą KLKML Eurelijaus Žukausko taurės antrose ketvirfinalio rungtynėse susitiko "Klaipėdos valstybinė kolegija" ir "Grey Pack" ekipos. Paskutiniame ketvirtyje pranašumą susikrovusi "Grey Pack" iškovojo kelialapį į pusfinalį laimėję seriją 2:0.

Mačą abi ekipos pradėjo susikausčiusios, Mindaugo Bugio treniruojami KVK studentai varžovų puolimą stabdė zonine gynyba, kuri pasiteisino ir po 10 minučių pastarieji pirmavo 23:17.
Antrame ketvirtyje iniciatyvą perėmė svečiai, Manto Karoblio pastangomis (11 taškų per pirmąją rungtynių pusę) skirtumas tarp ekipų sužaidus du kelinus liko minimalus 35:36.

Po ilgosios pertraukos kolegijos ekipos vyrukai prametė daugybę metimų iš gerų padėčių o tuo pasinaudoję varžovai išnaudojo savo ūgio pranašumą po krepšiu ir persverė rezultatą savo naudai 54:48.

Paskutinio ketvirčio pradžioje "GreyPack" ekipa susikrovė dviženklį pranašumą ir atrodė, kad jau laimėjo rungtynes, tačiau energiją pademonstravę kolegijos studentai sugebėjo išlyginti rezultatą ir gražinti intrigą į rungtynes. Paskutinėmis minutėmis vedami patirties ir fortūnos pergalę iškovojo svečiai įveikę varžovus rezultatu 76:72.

Rezultatyviausi žaidėjai:

"Klaipėdos valstybinė kolegija" ekipoje Donatas Liubinas pelnė 19 taškų, Gvidas Turauskas pridėjo 15 taškų.

"Grey Pack" komandoje Andrius Bernotas pelnė 19 taškų, Manto Karoblio sąskaitoje 18 taškų.

Rungtynių komentarai: 

Irmantas Kryžius (,,Klaipėdos valstybinė kolegija" komandos žaidėjas): Apmaudžiai pralošėme antras rungtynes, truko mūsų centro, nesusigynėme, todėl tai ir lėmė mūsų tokį blogą rezultatą.

Mantas Karoblis (,,Grey pack" komandos žaidėjas): Labai sunkios varžybos, neužpuolėme prieš jų gynybą, prasileidome daug tritaškių, bet pasisekė pats galas. Reikia džiaugtis, kad laimėjome, stengsimes toliau.


‹ atgal
Laura Ragulskytė Pavliuk Laura Pavliuk KLKML © 2019

uždaryti

A lyga

B lyga

C lyga

IT lyga

uždaryti