Keturi prieš keturis, penki prieš penkis

Keturi prieš keturis, penki prieš penkis 886

Penktadienio vakarą susitiko „Neringa“ ir „Klaipėdos KM“  komandos. Namų žaidėjai šį vakarą nesunkiai nugalėjo rezultatu 73:57.

Pirmas kėlinys buvo gana lėtas, komandos neparodė savo galimybių, tačiau priekyje keliais taškais 14:9 vis laikėsi „Neringa“ komandos žaidėjai, kurie šiandien susirinko penkiese.  

Antrame kėlinyje „Klaipėdos KM“ komanda kiek priartėjo, buvo labai arti priešininkų, tačiau neringiškiai susiėmė ir atitolo nuo varžovų. Kėlinio antroje pusėje susižeidė „Neringa“ ekipos puolėjas, tad ekipa liko žaisti 4-iese, o sportinio principo ir pagarbos kupini "Klaipėdos KM" atsakė varžovams gestu į aikštę išleisdami taip pat tik 4 žaidėjus. Po dviejų ketvirčių 31:22 priekyje "Neringa"

Trečiame kėlinyje po pertraukos į aikštę žengė po penkis žaidėjus ir kova tęsėsi. „Neringa“ komandos žaidėjai pradėjo tolti nuo priešininkų, pelnė dviženklį pranašumą, kurį išlaikė iki rungtynių galo. Nors ketvirtą kėlinį komandos sužaidė lygiosiomis ir vienas namų žaidėjas pelnė penktą pražangą, komanda varžybas baigė keturiese, tačiau „Klaipėdos KM“ komandos žaidėjams jau nebepavyko  priartėti prie varžovų. Rungtynės baigėsi rezultatu 73:57 „Neringa“ komandos pergale.

Rezultatyviausi žaidėjai:

Neringa“ komandos rezultatyviausi žaidėjai: Martynas Rimkus 24 taškai, 14 atk. kam., Ignas Domarkas 21 taškas, 12 atk. kam., Mantas Banys 14 taškų, 9 atk. kam..

Rezultatyviausiai  „Klaipėdos KM“ komandoje žaidė: Tomas Sagaitis 16 taškų, Gustas Staupelis 15 taškų, Nojus Mikalkėnas 10 taškų.

Rungtynių komentarai:

,,Neringa" komandos žaidėjas Mantas Banys: ,,Žiūrint į tai, kad žaidėm penkiese, varžybos visai neblogos. Varžovai taip pat buvo geri."

,,Klaipėdos KM" žaidėjas Tautvydas Mika: ,,Eilinį kartą pralaimėjom, bet kitą kartą bus geriau!"


‹ atgal
svetainiu kurimas KLKML © 2019

uždaryti

A lyga

B lyga

C lyga

IT lyga

uždaryti