"Klaipėdos krašto policija" kelyje krito ir "Neringa"

"Klaipėdos krašto policija" kelyje krito ir "Neringa" 247

Vasario 6 dienos vakarą KLKML-OLYBET čempionato Eurelijaus Žukausko taurėje susitiko vieni lygos lyderių "Klaipėdos krašto policija" ir pastaruoju metu negausiai į rungtynes besirenkantys neringiškiai.

Pirmajį ketvirtį komandos pradėjo labai apylygiai, rodė gerą gynybą, ir neleido viena kitai įgyti didesnės persvaros. Pirmasis ketvirtis baigėsi 14:11 "Neringos" naudai. Antrajame kėlinuke "Klaipėdos krašto policijos" žaidėjai padidino rungtynių tempą, ko pasekoje, tai leido jiems persverti rezultatą ir išsiveržti į priekį 29:25.

Antroje rungtynių pusėje pareigūnai naudojosi maža varžovų roatacija, stengėsi išlaikyti aukštą rungtynių tempą, kuris akivaizdžiai buvo neparankus varžovams. Per trečią ketvirtį "Klaipėdos krašto policija" padidino savo atotrūkį net 23 taškais laimėdami jį 27:4. 

Rungtynių pabaigoje rankų nenuleidusi "Neringa" kovojo su varžovais, tačiau šį vakarą praėjusių metų Eurelijaus Žukausko taurės trečios vietos nugalėtojai buvo stipresni ir iškovojo pergalę rezultatu 83:45.

Rezultatyviausi žaidėjai:

Rezultatyviausiai "Klaipėdos krašto policijos" komandoi žaidė: Eimantas Stonkus 25, Kęstutis Monkus 15, Vilius Stonkus 12 tašk. ir 10 atk. kam., Žydrūnas Janavičius 11 tašk. ir 13 atk. kam.

"Neringos" komandoje daugiausiai pelnė: Vaidas Kontrimas 18, Vytautas Kuleševičius 13, Andrius Bagdonas pridėjo 10 taškų.

Rungtynių komentarai:

Andrius Sujeta ("Klaipėdos Krašto Policija" komandos žaidėjas): "Komanda, nors ir ne visa susirinko, bet gerai susižaidėme. Iš pradžių ne kaip sekėsi, paskui, po antro kėlinio, įsivažiovome, visai neblogai. Iš toli pradėjome pataikyti. Super. Šį kartą mes buvome stipresni."

Martynas Pocevičius ("Neringa" komandos žaidėjas): "Būna blogų dienų, lyg tyčia. Gynyba buvo prastoka, man visiškai nekrito. Kitą dieną pasitaisysiu."


‹ atgal
KLKML © 2019

uždaryti

A lyga

B lyga

C lyga

IT lyga

uždaryti