"Klaipėdos krašto policijos" triumfas ir "Klaipėdos krepšinio mokykla" revanšas

"Klaipėdos krašto policijos" triumfas ir "Klaipėdos krepšinio mokykla" revanšas 332

Kovo 6 dieną, antradienį, vyko KLKML-OLYBET čempionato  Eurelijaus Žukausko taurės rungtynės tarp antroje turnyrinės lentelės vietoje esančios Klaipėdos valstybinės kolegijos (12/4) komandos, bei šeštoje vietoje stovinčios Klaipėdos krepšinio mokyklos (8/7) komandos. Be komandos branduolio žaidę Klaipėdos valstybinės kolegijos žaidėjai buvo priversti nusileisti jauniesiems Klaipėdos krepšinio mokyklos krepšininkams rezultatu - 84:67.

Rungtynes pradėjo L. Glotnio dvitaškis, krepšininkai iš kolegijos greitai atsakė keturiais taškais be atsako - 2:4. Tai buvo vienintelis kartas kuomet svečiai pirmavo šiose rungtynėse. D. Juodkos bei L. Glotnio pastangomis KKM didino savo persvarą ir baigiantis pirmajam kėlinukui jau pirmavo dviženkliu taškų skirtumu - 26:12. Antrąjį kėlinuką svečiams pavyko laimėti minimaliu pranašumu - 19:20, tačiau tai jų nelabai guodė.

Trečiajame kėlinyje KKM vėl galingai spurtavo ir pranašumas buvo šoktelėjęs iki dvidešimties taškų, svečiai nežymiai sušvelnino skirtumą ir po triejų kėlinukų pralaiminėjo - 66:47. Paskutinis ketvirtis buvo tik formalumas, KVK krepšininkam sensacijos pateikti nepavyko. Be komandos branduolio žaidę studentai buvo pripažinti jaunimo persvarą rezultatu - 84:67.

Rezultatyviausi žaidėjai:

Klaipėdos krepšinio mokykla - A. Skvarčinskas 19 tšk., 3 atk. kam., L. Glotnis 16 tšk., 6 per. kam.

Klaipėdos valstybinė kolegjia - R. Kniuras 26 tšk., 10 atk. kam., D. Alminas 18 tšk., 8 atk. kam.

Rungtynių komentarai:

Vygantas Laurinavičius (,,Klaipėdos krepšinio mokykla" komandos žaidėjas):,,laimėjom varžybas, aišku, priešininkai žaidė be savo pagrindinio branduolio, kuris gamina taškus. Kas mums lėmė pergalę - mes įmetėme daugiau taškų, problemos išlieka dėl atšokusių kamuolių, bet kitose varžybose susitvarkysime ir žengsime toliau".

Donatas Alminas (,,Klaipėos valstybinė kolegija" komandos žaidėjas):,,pritūko trenerio ir mūsų jaunųjų žaidėjų, kurie išvykę į varžybas. Gerai, nes galėjo pasižaisti kolegijos žaidėjai. Pritrūkom jėgų, trečiame kėlinyje pajutome nuovargį, nes žaidėme tik septyniese. Tikėkimės dar galėsime atsirevaršuoti varžovams tolimesnėse kovose".

Antrose vakaro rungtynėse Eurelijaus Žukausko taurėje susitiko turnyrinės lentelės lyderė Klaipėdos krašto policija (14/2) bei antrąją nesėkmę paeiliui patyrusi VPA Logistics (11/5) ekipa.

Rungtynės prasidėjo itin nerezultatyviai, sužaidus kiek daugiau nei septynias minutes rezultatas buvo 6:3 Klaipėdos krašto policijos naudai. Po to komandos šiek tiek įsibėgėjo, tačiau geriau sekėsi šeimininkam, kurie po pirmojo kėlinuko pirmavo - 15:11. Antrojo kėlinuko pradžioje L. Narkus pataiko dvitaškį su pražangą taip padindamas savo komandos pranašumą iki septynių. VPA Logistics greitai pelnė penkis taškus be atsako ir prisivijo iki vieno taiklaus dvitaškio. Toliau kėlinys klostėsi vėl nerezultatyviai, ekipos sunkiai rinko taškus. Po dviejų kėlinukų šeimininkai pirmavo - 32:27.

Trečiasis ketvirtis nesiskyrė nuo prieš tai dviejų, pirmųjų taškų teko laukti tris minutes, pirmieji sąskaitą atidarė KKP krepšininkai. Tritaškiu atsakė E. Klapatauskas ir jau kitoje atakoje pastaris pelno dar du taškus ir vėl priartina VPA Logistics iki vieno taiklaus metimo. Trečiasis kėlinukas baigėsi rezultatu - 36:34. KKP ketvirtąjį kėlinį pradeda šešiais taškais be atsako ir vėl atitolsta nuo oponentų. Gynybinio pobūdžio rungtynėse sunku "atlošti" ir kelis taškus, VPA Logistics turėjo aštuonių taškų deficitą. Per likusį laiką pastariesiems priartėti nepavyko, o KKP dar spėjo ir padidinti persvarą. Lyderiai šventė pergalę rezultatu - 51:40.

Rezultatyviausi žaidėjai:

Klaipėdos krašto policija - G. Drungys 14 tšk., 9 atk. kam.

VPA Logistics - E. Marcinkevičius 12 tšk., 4 atk. kam.

Rungtynių komentarai:

Rolandas Kymantas (,,VPA Logistics" komandos treneris):,,ačiū varžovams už kovą. Mums sunkiai sekėsi, bet mes atsirevančuosime. Lauksime finalo, manau,kad su jais susitiksime".

Nerijus Stonkus (,,Klaipėdos krašto policija" komandos žaidėjas):,,buvo labai sunkios varžybos, gal buvom ne tiek stipriai susikaupę, bet džiaugiuosi, kad vyrai susikaupė, rungtynių pabaigoje pataikė keletą svarbių metimų - tai lėmė prgalę. Varžovai stiprūs, davė kovos. Linkiu nenuleisti nosies ir kovoti ateityje".


‹ atgal
KLKML © 2019

uždaryti

A lyga

B lyga

C lyga

IT lyga

uždaryti