"Klaipėdos krepšinio mokykla" sezoną baigia pergalingai (VIDEO)

"Klaipėdos krepšinio mokykla" sezoną baigia pergalingai (VIDEO) 475

Balandžio 19 dieną, ketvirtadienį, KKML-OLYBET Paguodos taurės rungtynėse susitiko Brizas bei Klaipėdos krepšinio mokyklos auklėtiniai. Amerikietiškus kalnelius primenančiose rungtynėse stipresni išliko Klaipėdos krepšinio mokyklos auklėtiniai, kurie iškovojo Paguodos taurę rezultatu - 90:79.

Rungtynes galingai pradėjo Laimono Šapkausko auklėtiniai, kurie išsiveržė į priekį - 10:1. Atsitokėję nuo tokio šalto varžovų dušo Brizas įpūtė į savo puolimą gyvybės ir netrukus išlygino rezultatą - 17:17. Atkarpą (13:0) laimėję žalieji pirmąjį kėlinį užbaigė turėdami septynių taškų pranašumą - 24:17. Antrajame kėlinyje jau KKM perlaužė rungtynių eigą, greitomis atakomis pelnydami lengvus taškus iš eilutės. Rungtynės ir toliau siūbavo tai į vieną, tai į kitą pusę. Galiausiai baigiantis antrajam kėliniui KKM auklėtiniai persvėrė rezultatą į savo pusę - 45:43.

Antrąją rungtynių pusę Laimono Šapkausko auklėtiniai pradėjo net trimis tolimais šūviais ir staigiai atitrūko nuo oponentų. Septynias trečiojo kėlinio minutes taškų negalėję pelnyti Brizas pirmuosius taškus pelnė nuo baudų metimų linijos, tačiau tai teikė mažai paguodos kadangi Klaipėdos krepšinio mokykla jau buvo atitrūkusi net dvidešimt taškų - 48:68. Po tokio tragiško trečiojo kėlinio Brizas ekipa palūžo ir į rungtynes taip ir nebesugrįžo. Pavienius gaisrus gesinę KKM, atsakydavo taškais. Brizas komandai koją kišo silpnas pataikymas iš perimetro, be to padarytos net 22 klaidos, kuriomis naudojosi varžovai. Klaipėdos krepšinio mokykla trečiąjį kartą įveikia Brizas komanda šiame sezone ir iškovoja Paguodos taurę rezultatu - 79:90.

Rezultatyviausi žaidėjai:

"Brizas" ekipoje rezultatyviausias buvo ekipos lyderis Robertas Milius pelnęs 16 tšk., 7 atk. kam.

"Klaipėdos krepšinio mokykla" gretose daugiausiai taškų pelnė Karolis Kavalenka - 23, 9 atk. kam., Domantas Tėvelis prie pergalės prisidėjo dvigubu dubliu: 19 tšk., 10 rez. perd.

Paguodos taurės nugalėtojai - "Klaipėdos krepšinio mokykla"

Rungtynių apžvalga ir žaidėjų komentarai:


‹ atgal
KLKML © 2019

uždaryti

A lyga

B lyga

C lyga

IT lyga

uždaryti