Klaipėdos valstybinė kolegija įsitvirtino tarp 3 stipriausių komandų

Klaipėdos valstybinė kolegija įsitvirtino tarp 3 stipriausių komandų 250

Vasario 7 dienos vakarą KLKML-OLYBET E.Žukausko taurės rungtynėse susitiko Klaipėdos valstybinės kolegijos (11/2) studentai, bei paskutiniąją vietą užimantys (1/12) Šermukšnis.

Pirmajame kėlinuke svečiai metė rimtą iššukį varžovams. Pamatę, kad oponentams nekrenta tritaškiai metimai pastatė zoninę aikštės gynybą ir naudojosi progomis po netaiklių metimų savo atakas užbaigti greitomis atakomis. Pirmąjį kėlinuką laimėjo raudonieji - 15:20.

Antrame kėlinyje grupės lyderė vis dėl to perlaužė rungtynių eigą. Sužaidus pusę kėlinio studentai pirmą kartą išsiveržė į priekį - 25:24. Pastarieji ir toliau nesnaudė ir D. Narvilo pastangomis toliau didino pranašumą. Pasibaigus kėliniui šeimininkai pirmavo - 44:38.

Antroji rungtynių dalis vyko apyligė kova. Nei viena komanda nesurengė didesnio spurto, ekipos keitėsi taikliais metimais. Šeimininkams atitrūkti neleido siaubingas pataikymas iš perimetro. Vis dėl to taškus sėkmingai pavyko rinkti baudos aikštelėje. Šermukšnio žaidėjai sunkiai gaudė kvapą ir buvo pripažinti varžovų pranašumą - 85:75.

Klaipėdos valstybinė kolegija - R. Kniuras 24 tšk., 6 atk. kam., 5 rez. perd., D. Alminas - 22 tšk., 8 atk. kam.

Šermukšnis - K. Unte 27 tšk., 8 atk.kam., 8 rez. perd.

Donatas Alminas ("Klaipėdos valstybinė kolegija" komandos žaidėjas): dėkojame varžovams už stiprią dvikovą. Manėme, kad varžybos bus lengvos, nes priešininkai turėjo tik vieną pergalę, bet rungtynių eigoje pamatėme, kad patys vos neprisižaidėme, prisidarėme kvailų klaidų, nevaldėme kamuolio. Nebuvo mūsų jaunųjų krepšininkų, bet sugrįžo Augustinas Pudžiuvelis ir Tadas Šliažas.

Mantas Šilgalis ("Šermukšnis" komandos žaidėjas): manau, kad žaidėme visai neblogai, žaidėme be dviejų pagrindinių žaidėjų. Jeigu būtume labiau apsigynę prie tritaškių zonos, tai galbūt būtume laimėję varžybos. Šiaip sekėsi gerai, tikiuosi antrame ture žaisime geriau.