Kredito garantas išplėšė pergalę prieš KVK

Kredito garantas išplėšė pergalę prieš KVK 634

Lapkričio 26 d. vykusiose „Eurelijaus Žukausko taurės“ rungtynėse susitiko „Klaipėdos valstybinės kolegijos“ ir „Kredito garanto“ komandos. Paskutinę rungtynių sekundę pergalę išplėšė „Kredito garantas“ rezultatu 74:77.

Rungtynės prasidėjo gana aukšta sparta, abiejų komandų žaidime buvo nemažai žaidybinio broko, neretai atakos baigdavosi netiksliais perdavimais ir prarastais kamuoliais. Pirmoje rungtynių pusėje kiek pranašesni buvo „Kredito garanto“ krepšininkai, pastarieji sėkmingai sužaidė antrojo kėlinio pabaigą ir įpusėjus rungtynėms pirmavo rezultatu 32:41. 

Trečiajame rungtynių kėlinyje „Kredito garantas“ prarado net 10 kamuolių, po kurių „Klaipėdos valstybinės kolegijos“ krepšininkaai pelnė 11 taškų bei prieš lemiamą rungtynių kėlinį sumažino atsilikimą iki 4 taškų 52:56.

Ketvirtajame kėlinyje 15 Tado Vandzinsko pelnytų taškų neleido „Kredito garantui“ atitrūkti ir išlaikė rungtynių intrigą iki paskutinių rungtynių minučių. Likus žaisti kiek mažiau nei minutei Tado Vandzinsko taiklūs baudos metimai suteikė minimalią persvarą „KVK“ ekipai. Mantas Jonikas į tai atsakė taiklu dvitaškiu metimu ir sugrąžino vieno taško persvarą „Kredito garanto“ ekipai. Likus žaisti 6 sekundes ir atsiliekant vienu tašku, „KVK“ komanda perimė kamuolį bei išprovokavo nesportinę pražangą. Marius Kuzminavas pataikė tik vieną baudos, po kurio rezultatas buvo lygus ir šansą išplėšti pergalę turėjo „KVK“, tačiau likus vos 2 sekundėms Irmantas Kryžius užmynė galinę liniją ir kamuolys atiteko „Kredito garantui“. Po minutės pertraukėlės Justas Poviliūnas paskutinę rungtynių sekundę "smeigė" tritaškį ir įspūdingu stiliumi išplėšė pergalę „Kredito garanto“ ekipai 74:77.

Rezultatyviausi žaidėjai:

„Kredito garantas“ rezultatyviausi žaidėjai: Justas Poviliūnas 20 tšk. 15 atk. kam., (6/11 tritaškiai metimai), Mantas Jonikas 18 tšk., Dovydas Ruoška 16 tšk.

„Klaipėdos valstybinė kolegija“ rezultatyviausi žaidėjai: Tadas Vandzinskas 32 tšk., Donatas Liubinas 16 tšk., Irmantas Kryžius 15 tšk. 8 rez. perd.

Rungtynių komentarai:

Mariaus Kuzminavo komentaras po sunkių, bet pralaimėtų rungtynių: „Rungtynės geros, įtemptos, bet jų metikas geras buvo, pataikė sudėtingą metimą iš tritaškio ir laimėjo.”

„Kredito garantas” komandos žaidėjo Justo Poviliūno pataikiusio pergalingą metimą mintys apie rungtynes: „Rungtynių pradžioje žaidėm visai neblogai, visada išlaikėme pranašumą, bet padarėm kvailokų klaidų ir leidom pasivyti. Rungtynių gale prisidirbom, o paskutinis metimas tiesiog įkrito, paruošėm derinį, jį išpildėm, o toliau jau kaip buvo.”


‹ atgal
Laura Ragulskytė Pavliuk Laura Pavliuk KLKML © 2019

uždaryti

A lyga

B lyga

C lyga

IT lyga

uždaryti