"Memel Team - Gensera" dominavimas prieš badaujančius "Labas" snaiperius ir atkakliai iškovota "Neringa" pergalė.

"Memel Team - Gensera" dominavimas prieš badaujančius "Labas" snaiperius ir atkakliai iškovota "Neringa" pergalė. 171

Antrose vakaro rungtynėse Eurelijaus Žukausko taurėje, susitiko Memel Team - Gensera (6/4) bei lentelėse apačioje besirikiuojanti Labas (1/8). Du kėlinius atsilaikiusi svečių komanda vėliau turėjo pripažinti Memel Team - Gensera pranašumą - 76:53.

Pirmasis kėlinukas vyko taškas į tašką, ekipos keitėsi taikliais metimais baudos aikštelėje bei atakuodami iš kiek tolėliau. Nei vienai komandai nepavyko toliau atitrūkti - 17:16.

L. Kontrimo ir J. Bertašiaus vedami Memel Team - Gensera neleido priešininkams išsiveržti į priekį, tačiau patiems pelnyti taškų taip pat nesisekė. Įpusėjus antrajam ketvirčiui Labas ekipa net išsiveržė į priekį - 32:34, tačiau pranašumo išlaikyti nepavyko. Po dviejų kėlinių - 37:35.

Trečiasis kėlinukas nesiskyrė nuo prieš tai dviejų, komandos keitėsi taikliais metimais, bei atsilygindavo prarastais kamuoliais viena kitai. Tačiau Memel Team - Gensera ekipos pranašumas ėmė ryškėti ir po trijų kėlinių pirmavo - 53:45.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje neatlaikė Labas komandos žaidėjo T. Alkausko nervai, kuris po apsižodžiavimo gavo techninę pražangą, tačiau nenurimęs spėjo gauti ir diskvalifikacinę pražangą. Po šito epizodo Labas komanda lyg tai subyrėjo ir pradėjo stigti jėgų gynyboje. Sunkiai grįžinėję į gynybą svečiai, buvo bejėgiai prieš greitus ir staigius Memel Team - Gensera gynėjus. Labas nusileido Memel Team - Gensera - 76:53

Rezultatyviausi žaidėjai: 

Memel Team - Gensera: L. Kontrimas 26 tšk., 6 atkv. kam. 4 rez. perd.

Labas: A. Jokubaitis 20 tšk., 26 atkv. kam.

Rungtynių komentarai:

Arnas Varkalis ("Labas"): "rungtynių pradžia buvo gera, po dviejų kėlinių buvo lygus rezultatas, tiesiog po to paleidome gynybą ir pralaimėjome. Labai trūko tritaškių metimų, nepataikėme, o gal metėme per mažai (1/31 trit. met. - aut. past.), jaučiu, kad aš mečiau daugiausiai, o pataikėme tik vieną."

Linas Kontrimas ("Memel Team - Gensera"): "rungtynes vertinu nelabai gerai, po švenčių nejaučiame žaidimo ritmo, nesiklijavo žaidimas, nepataikėme, laisvi neįmetėme iš po krepšio, bet galų gale užbėgome ir dėl to laimėjome."

Didžiają rungtynių dalį pirmavę "Memelio pirkliai" neatsilaikė paskutiniosiomis minutėmis ir patyrė pralaimėjima prieš svečius iš Neringos.

Pirmajame rungtynių kėlinyje komandos žaidė labai apyligiai, keitėsi lengvais taškais, tačiau kėliniui baiginėjantis "Memelio pirkliai" surengė mini spurtą ir pirmajį ketvirtį laimėjo 24:18. Antrame kėlinyje viskas klostėsi panašiai, nei viena komanda nenorėjo paleisti rungtynių, po pirmosios rungtynių dalies "Neringa" atsilikinėjo penkiais taškais 36:41. Trčiame kėlinyje taip pat nieko naujo neįvyko komandos kovojo taškas į tašką, tad viskas sprendėsi ketvirtajame ketvirtyje. Įpusėjus kėliniui "Neringa" vedama Armino Bergaudo ir Vytatuto Kuleševičiaus Ne tik išlygino rezultatą bet ir jį persvėrė savo naudai. "Neringa" Išsiveržusi į priekį nebesižvalgė atgal ir nebeleido varžovams galvoti apie pergalę. Svečiai rungtynes laimėjo 77:71.

Rezultatyviausi žaidėjai:

Rezultatyviausiai "Neringos" komandoje žaidė: Arminas Bergaudas 26, Vytautas Kuleševičius 22 tašk., ir 14 atk. kam., Andrius Bagdonas pridėjo 11 taškų.

"Memelio pirkliams" daugiausiai taškų pelnė: Valdas Garadauskas 18, Julius Vilovas 17, Martynas Simas ir Oleg Semionov po 11 taškų.

Rungtynių komentarai:

"Neringos" ekipos žaidėjo Pauliaus Kuzminsko komentaras po rungtynių: "Pradžia žiauriai sunki. Paskui po truputį įsivažiavom. Trečiam geriau pradėjom dengtis. Varžovams pradėjo nekristi tritaškiai. Ir ketvirtame kėlinyje laimėjome gynyba".

"Memelio pirkliai" komandos žaidėjo Olego Semionovo komentaras po nesekmės: "Kaip visada ketvirtame kėlinyje pavargome. Priešininkai daugiau pradėjo judėti. Mes neužpuolėm, neapsigynėm ir viskas".


‹ atgal
KLKML © 2019

uždaryti

A lyga

B lyga

C lyga

IT lyga

uždaryti