Neringa tiesiog nušlavė varžovus ir išlygino ketvirfinalio rezultatą

Neringa tiesiog nušlavė varžovus ir išlygino ketvirfinalio rezultatą 960

Kovo 8 d. „Eurelijaus Žukausko mažosios taurės“ ketvirtfinalio rungtynėse susitiko „Nuotykių parkas KAR KAR - Minimelts“ ir „Neringa“ ekipos. „Neringos“ krepšininkai su kaupu atsirevanšavo už pralaimėjimą pirmosiose rungtynėse iškovojo pergalę 65:117.

Rungtynes puikiai pradėjo „Neringos“ krepšininkai, kurie nuo pat pirmųjų minučių tolimais metimais bombardavo varžovų krepšį ir jau po pirmojo kėlinio turėjo dviženklę persvarą 13:27.

Antrajame rungtynių kėlinyje vaizdas aikštėje iš esmės nesikeitė, „Neringa“ ir toliau sėkmingai rungtyniavo puolime, taikliai atakavo iš toli ir toliau didino savo pranašumą. „Nuotykių parkas KAR KAR - Minimelts“ krepšininkai niekaip nerado priešnuodžių varžovų puolimui, o įpusėjus rungtynėms pastarųjų deficitas jau buvo 25 taškai - 28:53.

Po ilgosios pertraukos, „Nuotykių parkas KAR KAR - Minimelts“ puolimas visiškai sustojo, ekipa per kėlinį pelnė tik 7 taškus, varžovai ir toliau smaginosi puolime, pelnydami 28 taškus. Po trečiojo kėlinio rungtynių baigtis jau buvo aiški, „Neringa“ pirmavo 35:81.

Ketvirtasis kėlinys jau buvo tik formalumas, abi ekipos rungtyniavo labai rezultatyviai, „Nuotykių parkas KAR KAR - Minimelts“ ekipoje Šarūnas Stankus per šį kėlinį pelnė 15 taškų, o „Neringos“ komandoje Lukas Petrošius surengė tritaškių šou, pataikydamas net 8 tolimus metimus šiame ketvirtyje ir leido savo komandai iškovoti įspūdingą pergalę rezultatu 65:117.

Rezultatyviausi žaidėjai:

„Neringa“ rezultatyviausi žaidėjai: Lukas Petrošius 42 tšk. 12/21 tritaškiai metimai, Marius Domarkas 24 tšk., Vytautas Kuleševičius 16 tšk. 9 atk. kam. 6 rez. perd., Stanislovas Nikoličius 10 tšk. 6 atk. kam. 

„Nuotykių parkas KAR KAR - Minimelts“ rezultatyviausi žaidėjai: Šarūnas Stankus 26 tšk. 7 atk. kam., Augustinas Rauktys 10 tšk. 7 atk. kam.

Rungtynių komentarai:

,,Neringa" ekipos žaidėjas Lukas Petrošius: ,,Viskas buvo tvarkoj, gerai sužaidėm, geri pasai buvo, visi pataikė, tai ir laimėjom."

,,Nuotykių parkas KAR KAR - Minimelts" komandos žaidžiantysis treneris Mindaugas Žilys: ,,Sveikinu varžovus su pergale, sitacija yra tokia kokia yra, negalvojom, kad bus kažkaip kitaip, matyt vyrai taip ir galvojo, kad neišeisim į kitą turą rezultatu 2:0. Turim kautis. Paskutinis sezono mačas arba keliaujam toliau. Linkiu savo vyram stiprybės, pagalvot, kad ne kovo 8-ta yra svarbu, nors tai irgi be galo svarbu, ateiti į varžybas ir esant pilnai rotacijai galėtumėm kibti į varžovus kaip lygūs su lygiais. Dabar toks rezultatas parodo drausmės nebuvimą ir tinkamą nenusiteikmą kovai. Sveikinu varžovus." 


‹ atgal
Laura Ragulskytė Pavliuk Laura Pavliuk KLKML © 2019

uždaryti

A lyga

B lyga

C lyga

IT lyga

uždaryti