"Pajūris LG" ir "Klaipėdos krepšinio mokykla" pergalės

"Pajūris LG" ir "Klaipėdos krepšinio mokykla" pergalės 344

Kovo 9 vakarą KLKML-OLYBET čempionato Eurelijaus Žukausko taurėje susitiko "Izoton" ir "Pajūris LG" ekipos. Nuo pirmų minučių aukštą rungtynių tempą pasiūlę svečiai susikrovė didžiulę persvarą, kurios rungtynių pabaigoje "Izoton" ekipai nepavyko sumažinti. Alvydo Gudo vedami geležinkeliečiai iškovojo pergalę rezultatu 93:85.

Mačas prasidėjo rezultatyviai abejoms ekipoms, Lino Markaičio treniruoja svečių ekipa sėkmingai išnaudojo savo stipriąsias puses žaisdami po krepšiu ir pirmą ketvirtį laimėjo 25:20. Antrame ketvirtyje "Pajūris LG" baudė varžovus taikliais tolimais metimais, gynyboje stabdė varžovų lyderius ir po pirmosios rungtynių pusės pirmavo 17 taškų persvara 47:30.

Po ilgosios pertraukos Dariaus Šaulio ir Renato Beisino rezultatyvumas išlaikė šeimininkus varžybose, komandos sužaidė rezultatyviausią rungtynių ketvirtį, kuri rezultatu 27:25 laimėję svečiai pirmavo 19 taškų (74:55). Paskutiniame ketvirtyje "Izoton" ekipos treneris ragino žaidėjus agresyviau žaisti, pradėjo spausti varžovus nuo pirmų aikštelės metrų ir tai davė vaisių. Jau įpusėjant paskutiniam ketvirčiui "Izoton" grąžino intrigą į rungtynes sumažindami skirtumą iki vienženklio. Paskutinį ketvirtį šeimininkai laimėjo 30:19, tačiau "Pajūris LG" pranašumas buvo kur kas didesnis ir pastarieji iškovojo svarbią pergalę rezultatu 93:85.

Rezultatyviausi žaidėjai:

"Izoton" ekipoje Darius Šaulys pelnė 21 tašką, Renatas Beisinas pridėjo 19, Aurimo Jurčio sąskaitoje 15 taškų.

"Pajūris LG" komandoje rezultatyviausiai žaidė Alvydas Gudas pelnęs 24 taškus, Edgaro Gervelio sąskaitoje 20 taškų ir 17 atkovotų kamuolių.

Rungtynių komentarai:

Linas Markaitis (,,Pajūris LG" komandos treneris):,,pirmoje pusėje, gan, neblogai apsidengėme, neleidome trajakų pataikyti. Po dviejų kėlinių išėjome biški išsiblaškę, galvojome, kad jau laimėjome. Na, ir rezultatas parodė, kad atsipalaiduoti negalima. Varžovai labai silpnai stovi gynyboje, nesikalba, daug skylių. Mums tereikėjo kelis pasus paduoti ir lengvi taškai iš  po krepšio. Žiūrėsim kas toliau bus".

Andrius Steponaitis (,,Izoton" komandos treneris):,,pradžioje sekėsi labai sunkiai, kol įsivažiavome. Pirmame neblogai, antrame-trečiame tragiškai. Nuo ketvirto vidurio paspaudėme varžovus - tai spaudimas pasiteisino, pasivijome juos. Davėme šiek tiek kovos. Varžovai visas rungtynes gynėsi zona. Sunkiai mums dar su zona. Tai tiek. Sveikinam varžovus su pergale".

Antrose vakaro rungtynėse susitiko "Brizas" ir "Klaipėdos krepšinio mokykla", rezultatyviose ir intensyviose rungtynėse pergalę iškovojo svečiuose žaidę Laimono Šapkausko auklėtiniai įveikę varžovus 86:78.  

Mačą sėkmingiau pradėjo šeimininkai, Roberto Miliaus vedami "Brizas" pirmosiomis minutėmis išsiveržė į priekį 16:9, tačiau ilgai netrukus sėkmingą spurtą surengę svečiai ne tik pasivijo varžovus bet laimėjo pirmą ketvirtį 21:18. Antrame ketvirtyje jaunieji krepšinio mokyklos auklėtiniai didino rungtynių tempą ir bėgo nuo varžovų. Ketvirčio pabaigoje Dainius Procykas išprovokavo varžovo pražangą mesdamas iš toli, pataikė du baudos metimus ir jo vedama "KKM" susikrovė dviženklę persvarą 42:31.

Po ilgosios pertraukos svečiai ir toliau dominavo aikštelėje, greitos atakos, kibi gynyba prieš varžovus leido padidinti skirtumą iki 18 (60:42), tačiau tuomet sekė  Egidijaus Gudo dvitaškis su pražanga, Roberto Miliaus taškai kurie iniciavo "Brizas" spurtą, kurie pasibaigus 3 ketvirčiui sumažino deficitą iki 5 taškų (61:66).

Paskutiniame ketvirtyje vyko atkakli kova, praktiškai visą ketvirtį komandas skyrė 6 taškai. Brandų krepšinį demonstravę Laimono Šapkausko auklėtiniai išsaugojo savo pranašumą ir iškovojo pergalę rezultatu 86:78.

Rezultatyviausi žaidėjai:

"Brizas" komandoje Robertas Milius pelnė 21 tašką, Edmundas Lileikis surinko 14 taškų.

"Klaipėdos krepšinio mokykla" gretose Lukas Glotnis pelnė 20 taškų ir atkovojo 11 kamuolių, Andrius Skvarčinskas pridėjo 19, Dainiaus Procyko sąskaitoje 18.

Žaidėjų komentarai:

Laurynas Jonaitis ("Brizas" komandos kapitonas): apie varžybas galiu pasakyti, kad buvo didelis tempas, to ir tikėjomes. Šiaip buvo planas sulėtinti tempą, bet mums tai nelabai gavosi. Varžybos turėjo patikti varžovams, nes sumesta daug taškų, buvo daug greitų atakų. Taip pat darėme per daug klaidų. Priešininkai liuks, vyrai tegul dirba toliau, šaunuoliai, beveik jiems įkandome, sėkmės jiems!

Lukas Glotnis ("Klaipėdos krepšinio mokykla" komandos kapitonas): labai gerai sužaidėme rungtynes, viskas vyko pagal planą, tik kad po krepšiais turėjome problemų, kurias vėliau išsprendėme. Varžovams ant galo pakrito geri metimai ir pasivijo mus, bet mes nesustojome ir rezultatas mūsų pusėje. Priešininkai geri po krepšiu, bet juos užspaudėme ir jie tikriausiai nebeturėjo jėgų.


‹ atgal
KLKML © 2019

uždaryti

A lyga

B lyga

C lyga

IT lyga

uždaryti