Paskutinį prieššventinį vakarą "Izoton" ir "Neringa" pergalės

Paskutinį prieššventinį vakarą "Izoton" ir "Neringa" pergalės 739

Gruodžio 21 dienos vakarą Klaipėdos krepšinio mėgėjų lygos Eurelijaus Žukausko mažojoje taurėje susitiko Aivaro Preikšaičio treniruojami "Klaipėdos KM - Tobula instaliacija" ir "Izoton" ekipos. 72 kamuolius atkovoję svečiai sutriuškino jaunimą 100:43

Nuo pat mačo pradžios žymiai labiau patyrę, ne pirmą sezoną sėkmingai žaidžiantys "Izoton" vyrukai primėtė jaunimui savo žaidimą ir spruko į priekį, jau sužaidus kiek daugiau nei dvi minutes tarp ekipų buvo dviženklis skirtumas. Pirmąją rungtynių pusę "Izoton" laimėjo rezultatu 52:22.

Antroje mačo dalyje vos 6 žaidę svečiai dažnai keitėsi, stengėsi išlaikyti aukštą rungtynių tempą kuris buvo parankesnis būtent jų ekipai. "Klaipėdos KM - Tobula instaliacija" ekipą bandė traukti Kristupas Bielskis, tačiau prastas jo dvitaškių pataikymas leido varžovams susikrauti dar didesnį atotrūkį. Ženklę ūgio persvarą turėję svečiai pagerino pastarųjų dviejų metų lygos rekordą atkovodami 72 kamuolius ir iškovoję pergalę rezultatu 100:43.

Rezultatyviausi žaidėjai:

"Klaipėdos KM - Tobula instaliacija" ekipoje Kristupas Bielskis pelnė 14 taškų.

"Izoton" komandoje galingą dvigubą dviženklį surinko Edvinas Simėnas pelnęs 30 taškų ir atkovojęs 21 kamuolį (51 naud. bal.)

Rungtynių komentarai:

,,Klaipėdos KM - Tobula instaliacija” komandos žaidėjas Gustas Ambrazaitis: ,,Varžybos praėjo visai neblogai, galėjom ir geriau sužaisti, labiau pasistengti, bet trūko fizinės jėgos. Daug laisvų metimų neimetėm, tai kitas varžybas tikimės sužaisti geriau.”

"Izoton" ekipos treneris A.Rupšlaukis atsisakė duoti interviu.

Paskutinėse rungtynėse šiais kalendoriniais metais, penkiese į rungtynes atvykę „Neringos“ krepšininkai iškovojo pergalę prieš „Nuotykių parkas KAR KAR - Minimelts“ rezultatu 62:70.

Rungtynes kiek sėkmingiau pradėjo „Neringos“ komanda, negausiai į rungtynes susirinkę sveičiai pirmojo kėlinio viduryje įgijo 8 taškų persvarą, tačiau kėlinio pabaigoje ši persvara ištirpo iki 3 taškų. Antrasis rungtynių kėlinys buvo gana nerezultatyvus ir klostėsi panašiai kaip ir pirmasis. Pirmąją kėlinio dalį sėkmingiau sužaidusi „Neringa“, atitrūko nuo varžovų dviženkle persvara, tačiau kėlinio pabaigą vėlgi sėkmingiau sužaidė „Nuotykių parkas KAR KAR - Minimelts“ ekipa, kuri įpusėjus rungtynėms atsilikinėjo 26:28.

Po ilgosios pertraukos, „Neringos“ krepšininkai nusprendė viską užbaigti dar trečiajame kėlinyje ir nepalikti varžovams vilčių dar pakovoti dėl pergalės šiose rungtynėse. Šiame ketvirtyje „Nuotykių parkas KAR KAR - Minimelts“ komanda sunkiai skynėsi kelią link varžovų krepšio, tuo pasinaudojusi „Neringa“ padidino savo persvarą iki 16 taškų prieš ketvirtąjį rungtynių kėlinį.

Ketvirtajame kėlinyje „Nuotykių parkas KAR KAR - Minimelts“ atrado savo žaidimą puolime, po truputį mažino atsilikimą bei stengėsi sugrąžinti intrigą į rungtynes. Šeimininkai rungtynių pabaigoje bandė gelbėtis tolimais metimais, tačiau dauguma jų skriejo pro šalį, o „Neringos“ krepšininkai sėkmingai realizavo baudos metimus bei užbaigė metus pergale rezultatu 62:70. 

Rezultatyviausi žaidėjai:

„Nuotykių parkas KAR KAR - Minimelts“ rezultatyviausi žaidėjai: Šarūnas Stankus 18 tšk., Kaspars Unte 12 tšk., Augustinas Rauktys 11 tšk.

„Neringa“ rezultatyviausi žaidėjai: Ignas Domarkas 18 tšk. 15 atk. kam., Arnas Varkalis 18 tšk. 8 atk. kam., Stanislovas Nikoličius 13 tšk. 6 rez. perd., Mantas Banys 12 tšk. 10 atk. kam.

Rungtynių komentarai:

Stanislovas Nikoličius (,,Neringa" komandos žaidėjas):,,nepasikuklinsim - laimėjome ne tik penkiese, bet ir be trijų startinio penketo žaidėjų, o šiaip tokios kvailos rungtynės ant galo buvo, bet džiaugiamės, kad pabaigoje visai neišprotėjome ir išlaikėme persvarą"

Mindaugas Žilys(,,Nuotykių parkas KAR KAR-Minimelts" komandos žaidėjas):,,norisi pasveikinti savo komandą artėjančių švenčių progą ir visą lygą, žiūrovus, kurie gausiai renkasi į mūsų varžybas. o varžybos buvo pakankamai klampios ir jeigu pirmą paleidome, tai antrame išsilyginome. Trečiame vėl keitėme gynybą ir vėl papuolėme į duobę, ketvirtame lyg ir pasilyginome, sukūrėme intrigą ir pritrūko to bagažo, kurio buvome paleidę trečiame kėlinyje ir nepavijome. Rezultatas yra toks koks yra. Žengiame į kitus metus ir tikėsimės antros pergalės kitais metais"


‹ atgal
svetainiu kurimas KLKML © 2019

uždaryti

A lyga

B lyga

C lyga

IT lyga

uždaryti