Sekmadienio popietę sužaisti antrieji pusfinalio susitikimai

Sekmadienio popietę sužaisti antrieji pusfinalio susitikimai 1005

Kovo 31 dienos popietę Klaipėdos krepšinio mėgėjų lygos Eurelijaus Žukausko mažosios taurės pusfinalyje susitiko "Baldininkas" ir "Pajūris-Jūros Mūša" ekipos. Pirmąją susitikimą vos tašku pralaimėję šeimininkai varžovus įveikė 79:64.

Mačą sėkmingai pradėjo negausiai susirinkusi "Pajūris-Jūros Mūša" ekipa, komandinį žaidimą demonstravę svečiai pirmąjį ketvirtį laimėjo rezultatu 22:15. Antramaje ketvirtyje Demo Mocko ir Edmundo Liaugaudo dueto vedami šeimininkai surengė spurtą 14:0 ir persvėrė rezultatą savo naudai. Po pirmos rungtynių pusės 37:30 pirmavo "Baldininkas".

Antroje mačo pusėje svečiai toliau kibo į atlapus "Baldininkas" ekipai, trečiąjį ketvirtį laimėję 15:13 sumažino deficitą iki 5 taškų. Paskutiniame ketvirtyje kelios greitos šeimininkų atakos ir puikus darbas gynyboje leido susikrauti dviženklę persvarą. Iki rungtynių pabaigos likus žaisti beveik 2 minutes traumą patyrė "Pajūris-Jūros Mūša" lyderis Gytis Pryšmantas ir svečiai nuleido rankas, o iki galo žaidę šeimininkai iškovojo pergalę 79:64 taip išlygindami pusfinalio seriją 1:1.

Rezultatyviausi žaidėjai: 

"Baldininkas" ekipoje Edmundas Liaugaudas surinko dvigubą dublį pelnęs 22 taškus ir atkovojęs 12 kamuolių, Demas Mockus prie pergalės pridėjo 18 taškų.

"Pajūris-Jūros Mūša" komandoje Gytis Pryšmantas ir Martinas Ahrens pelnė po 19 taškų.

Rungtynių komentarai:

"Baldininkas" ekipos treneris Marius Kvietkus: ,,Viskas gerai, šiandien susirinkom, buvom nusiteikę nejuokaut. Taip pat bus ir kitą sekmadienį. Tikslas yra vienintelis - pirma vieta."

"Pajūris-Jūros Mūša" ekipos narys Gytis Pryšmantas: ,,Jėgų užteko tik trims kėliniams, ketvirtam jų jau nebeturėjom. Tikiuosi kitose varžybose būsim pilnos sudėties ir pateksim į finalą."

Antrose šios dienos rungtynėse susitiko "VPA Logistics" ir "Grey Pack" ekipos. Pirmoje šių ekipų akistatoje kiek netikėtai "VPA Logitics" sutriuškino varžovus 78:47, taip periimdami namų aikštės pranašumą. Pateisindami pirmąją mačą, antrame "VPA Logistics" nuo pirmų minučių dominavo prieš varžovus ir tiesiausiu keliu laimėdami seriją 2:0 patenka į Eurelijaus Žukausko taurės finalą.

Mačo pradžioje "GreyPack" vyrukai iš žaidimo pataikė vos 6 minutę, o tuo pasinaudoję šeimininkai pirmą ketvirtį laimėjo net 22:7. Itin agresyvią gynybą varžovams taikę "VPA Logistics" vyrai užtikrintai tvarkėsi ir puolimę, per pirmąją rungtynių pusę 38 taškus pelnę šeimininkai pirmavo 16 taškų persvara.

Antroje mačo pusėje neturėję kur trauktis svečiai dar bandė kibti į atlapus, tačiau "VPA Logistics" gynėjas Linas Kontrimas tiesiog degino varžovų krepšio tinklelį pataikęs net 7 tritaškius ir padėjęs savo ekipai iškovoti dar vieną pergalę pusfinalio serijoje ir kelialapį į Eurelijaus Žukausko taurės finalą rezultatu 70:54.

Rezultatyviausi žaidėjai: 

"VPA Logistics" komandoje Linas Kontrimas pelnė 27 taškus, Marius Bakanas pridėjo 11 taškų.

"Grey Pack" ekipoje Rimanto Šimkaus sąskaitoje dvigubas dviženklis su 14 taškų ir 11 atkovotų kamuolių, Tomas Dabravolskis pridėjo 12 taškų.

Rungtynių komentarai:

"VPA Logistics" ekipos žaidėjas Vytautas Kymantas: ,,Antrąsias varžybas iš eilės puikiai nusiteikėm, netikėtai pakankamai lengvai nugalėjom. Varžovas tikrai stiprus - sezone buvom pralošę du kartus, bet turbūt dabar pasiekėm savo geriausią formą ir žaidžiam gerą krepšinį. Ačiū varžovams už kovą ir tikimės laimėti finale."

"Grey Pack" ekipos narys Andrius Bernotas: ,,Sveikinu varžovus, patekusius į finalą, jie tikrai buvo geresnė komanda. Mes nemetėm jiems tokios kovos, kokią norėjom mesti. Dabar lauksime mažojo finalo, kuriame stengsimės laimėti."


‹ atgal
svetainiu kurimas KLKML © 2020

uždaryti

A lyga

B lyga

C lyga

IT lyga

uždaryti