Trečiajame kėlinyje subirėjęs "Nuotykių parkas KAR KAR" rungtynių pabaigoje vistiek sugebėjo išplėšti pergalę prieš "Labas" komandą.

Trečiajame kėlinyje subirėjęs "Nuotykių parkas KAR KAR" rungtynių pabaigoje vistiek sugebėjo išplėšti pergalę prieš "Labas" komandą. 239

Trečiajame kėlinyje subirėjęs "Nuotykių parkas KAR KAR" rungtynių pabaigoje vistiek sugebėjo išplėšti pergalę prieš "Labas" komandą.

Pirmasis kėlinys sėkmingiau klostėsi šeimininkam, nors abi komandos rodė labai rezultatyvų puolimą, kėlinio pabaigoje protingiau ir sumaniau sužaidė "Nuotykių parkas KAR KAR" kėlinį laimėjo 31:24. Antrajame kėlinyje "Labas" sugebėjo pristabdyti varžovų labai greitą žaidimą ir vedami A. Jokubaičio po pirmos rungtynių dalies savo atsilikimą sumažino keturiais taškais 47:43. Trečiame kėlinyje svečiai pradėjo vytis, o po to ir tolti nuo "Nuotykių parkas "KAR KAR" ekipos baudų metimais ir kėlinį laimėjo 24:17. Po trejų kėlinių "Labas" pirmavo 67:64. Ketvirto kėlinio pradžioje "Labas" žaidėjai pridėjo dar 11 taškų be atsako ir turėjo susikrovę solidžią persvarą, bet tai jiems nieko gero nežadėjo.

Šeimininkai ėmesi permainų gynyboje, "Nuotykių parkas KAR KAR" pradėjo spausti nuo galinės linijos priešininkus, o tam nepasiruoše svečiai prarado labai greitai kelis kamuolius iš eilės po kurių M.Žilio komandos krepšininkai greitai pelnė 11 taškų ir sugebėjo gryžti į rungtynes palikdami varžovam vos 3 taškus. Paskutiniosiomis minutėmis salės šeiminikai matydami, kad ir toliau "Labas" komandą neprainą spaudimo neikeitė ginybos ir persverė rezultatą ir nebeleido "Labas" daugiau įgyti persvaros iki rungtynių pabaigos. "Nutykių parkas KAR KAR" laimėjo rungtynes rezultatu 84:80.

Rezultatyviausi žaidėjai:

Rezutatyviausiai "Nuotykių parkas KAR KAR" komandoje žaidė: Mindaugas Girčys 33, Šarūnas Stankus 20 tšk. ir 10 atk. kam., Mantas Kaziulis pridėjo 16 taškų.

"Labas" ekipai daugiausiai peln: Aivaras Jokubaitis 43 tšk, ir 20 atk. kam., Marius Rudys pelnė 17 taškų.

Rungtynių komentarai:

Aurimas Žvinklys (,,Labas" komandos žaidėjas):,,stengėmės iš paskutiniųjų, rungtynėm ruošėmės, biški geriau ir atrodėm, turbūt matėsi. Gaila nepasisekė, bet patys kalti. Galėjom ir laimėti. Varžovai stiproki, nors galėjom įveikti.

Mindaugas Žilys (,,Nuotykių parkas KAR KAR" žaidžiantis treneris):,,ketvirtame kėlinyje buvome paleidę keturiolika taškų, bet sugebėjome atlošti ir laimėti. Pasibandėm įvairią taktiką, pažaidėm minutinėm pertraukėlėm. Viskas gerai suėjo. Žinom savo silpnąsias puses, eksperimentavom. Žinom, kad su šita komanda reikės žaisti jei ne kartą, tai gal net ir du, o gal net ir tris kartus. Viskas priešakį. Geras varžovas, turi garbingą, gerai žaidžiantį krepšininką savo komandoje. Kad laimėjom tai gerai, bet nelaimėjom taip, kad jaustumėmės džiugiai. Laukia paskutinės varžybos reguliariąjame sezone, turim nusiteikti ir sukovoti su priešininku, kuris žais didžiojoje taurėje. Taškas mums būtų didelis pliusas žaidžiant mažojioje taurėje. Sveikinu priešininkus ir džiaugiuosi komanda, kuri parodė charakterį ir laimėjo.


‹ atgal
KLKML © 2019

uždaryti

A lyga

B lyga

C lyga

IT lyga

uždaryti