Trilerių vakaras su dviem pratęsimais

Trilerių vakaras su dviem pratęsimais 258

Vasario 8 dieną įvyko dvejos KLKML-OLYBET Eurelijaus Žukausko taurės rungtynės, kuriose susitiko namuose žaidusi Memel Team - Gensera (7/6) bei Brizas (6/6) ekipa. Po itin įnirtingų rungtynių, svečiai išsivežė pergalę rezultatu - 74:76.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo svečiai pelnydami penkis taškus be atsako. Šeimininkai atidarė savo taškų kraitį, tačiau priešininkai ir toliau tolo bei laimėjo pirmąjį ketvirtį rezultatu - 18:25. Antrąjį ketvirtį sėkmingiau pradėjo Memel Team - Gensera ir buvo priartėję per vieną tolimą metimą, bet puikiai pataikę iš toli Brizas vėl šovė į priekį - 23:30. Likus žaisti trims minutėms iki ilgosios pertraukos Klaipėdos valstybinės kolegijos salėje tvyravo lygybė - 36:36. Brandžiau užbaigę ketvirtį svečiai turėjo penkių taškų pranašumą - 38:43.

Antrojoje rungtynių dalyje vyko įnirtinga kova. Sužaidus pusę trečiojo kėlinuko rezultatas vėl buvo lygus - 48:48. Memel Team - Gensera lyg ir buvo perėmusi rungtynes į savo rankas, tačiau pajutę varžovų alsavimą, Brizas vėl šovė į priekį ir baigiantis kėlinukui išlaikė penkių taškų pranašumą - 52:57. Paskutinėse ketvirto kėlinio minutėse sprendėsi rungtynių likimas. Likus dviems minutėms šeimininkų žaidėjas Š. Linkius pataikė tritaškį ir sušvelnino atsilikimą iki trijų - 70:73. Kėliniui skaičiuojant paskutines sekundes R. Milius realizuoja vieną baudos metimą iš dviejų ir leidžia opnonentams išplėšti pratesimą, tačiau tuo nepasinaudoja Memel Team - Gensera ir Brizas išsiveža sunkią pergalę rezultatu - 74:76.

Rezultatyviausi žaidėjai:

"Memel Team - Gensera" komandoje Linas Kontrimas pelnė 15 taškų. 

"Brizas" ekipoje Robertas Milius surinko 20 taškų, Edmundo Lileikio sąskaitoje - 16.

Rungtynių komentarai:

Linas Kontrimas ("Memel Team - Gensera"): rungtynės visai geros, kovojome, gan lygios varžybos. Viską lėmė paskutinis metimas, bet gaila, kad jo nepataikėme. Eilinį kartą nesiklijavo žaidimas. Priešininkai tikrai stiprūs, mūsų lygio komanda.

Arminas Leliūnas ("Brizas"): rungtynes vertinu neblogai, iš tikrųjų įdomios varžybos. Tiek varžovai, tiek mes žaidėme neblogai. Priešininkai tikrai geri, buvome užsibrėžę tikslą uždengti jų 13 numerį (Linas Kontrimas - aut. past.), o tai tikrai pavyko neblogai padaryti. Pergalę lėmė didelis noras laimėti, šioje salėje žaidžiame jau trečias rungtynes ir pagaliau prisitaikėme prie jos. Apmaudu, nes norėjome laimėti didesniu skirtumu, bet esame laimingi, kad pavyko išplėšti pergalę.

Atsiprašome dėl techninių nesklandumų, rungtynių akimirkų nepavyko užfiksuoti.

Antrose vakaro rungtynėse net "Memelio pirklių" spurtas ir 2 pratęsimai

Ketvirto kėlinio pradžioje "Memelio pirkliai" atsilikinėję net septyniolikos taškų skirtumu, sugebėjo surengti įspūdingą atkartpą ir panaikinti varžovų pranašumą o O. Semionovo dvitaškis išplėšė pratesimą per kurį komandos keitėsi taikliais tritaškiais, bet papildomų penkių minučių komandoms išsiaiškinti laimėtojo nepakako ir komandos žaidė antrajį pratesimą. Antrajame pratesime sėkmingiau sekesi didelį norą ir charakterį parodžiusiems svečiams. Po kelių tritaškių iš eilės ir baudų metimų palaužė varžovus. Pirmajaunti komanda keitėsi net 37 kartus, o lygus rezultatas buvo 13 kartų. "Memelio ekipoje buvo susirinkę tik penki žaidėjai.

Rungtynių pradžia buvo sėkmingesnė "IZOTON" ekipai. Šeimininkai prieš negausiai susirinkusius varžovus bandė žaisti labai agresyviai, o tai neleido svečiams gintį varžovus kaip norėtų. Šis sumanymas pasiteisino ir padėjo pirmąją rungtynių dalį laimėtį "IZOTON" ekipai rezultatu 33:26. Trečiajame kėlinyje "Memelio pirkliai" jau buvo praradę daug jėgų, neturėdami rotacijos neatsilaikė prieš agresyvius varžovus ir po trečio kėlinio "IZOTON" jau pirmavo 55:42. Ketvirtajame kėlinyje praėjus dvejoms minutėms šeiminikai jau buvo atitrūkę septyniolika taškų ir ramiai laukė rungtynių galo. Tada "Memelio pirkliai" žaidėjai pradėjo pataikyti beveik viską ir per kelias minutes prisivijo varžovus ir išlygino rezultatą pasibaigus pagrindiniam laikui. Pirmojo pratesimo neužteko tad komandos žaidė antrajį po kurio jau paaiškėjo, kad šiandien stipresni buvo "Memelio prikliai". Jie rungtynes laimėjo 95:88.

Rezultatyviausiai laimėtojų gretose žaidė: Martynas Simas 23 tašk. ir 16 atk. kam., Valdas Garadauskas 22, Oleg Semionov 20 tašk. ir 12 atk. kam., Julius Vilovas 20 taškų.

"IZOTON" ekipai daugiausiai pelnė: Darius Šaulys 19, Gytis Gabalis 16, Lukas Sidabras 15, Robertas Sneideris pridėjo 14 taškų.

Rungtynių komentarai:

Robertas Sneideris (,,Izoton" komandos žaidėjas):,,neįvertinom varžovų, ketvirtame kėlinyje paleidome. Pabaigoje priešininkų vyrai buvo užsivedę, o mes truputį pasimetę. Taip ir gavosi tas rezultatas - neigiamas.

Oleg Semeniov ir Valdas Garadauskas (,,Memelio pirkliai"komandos žaidėjai):,,kaip visada - kuo mažiau susirenkame, tuo geriau sužaidžiame. Antrame raunde žinojome, kad susitiksime, todėl įmetėme tą paskutinį tašką, labai atsiprašome. Turbūt susitiksime dar kartą, reikėjo taškų skirtumo, o gal ir pats norėjau daugiau taškų įmesti, labai atsiprašau.

 


‹ atgal
KLKML © 2019

uždaryti

A lyga

B lyga

C lyga

IT lyga

uždaryti