Veramiga įnėšė dar daugiau intrigos B grupėje

Veramiga įnėšė dar daugiau intrigos B grupėje 671

Gruodžio 4 d. „Eurelijaus Žukausko taurės“ rungtynėse susitiko „Veramiga“ ir „Nuotykių parkas KAR KAR - Minimelts“ komandos. Antrame kėlinyje nuo varžovų pabėgę „Veramiga“ krepšininkai iškovojo pergalę 77:58.

Rungtynes abi komandos pradėjo gana rezultatyviai, krepšininkai be didesnio vargo rinko taškus ir keitėsi taikliais metimai. Po dviejų taiklių Edgaro Ilarionovo tritaškių kėlinio viduryje „Veramiga“ ekipa įgijo 7 taškų persvarą, tačiau antrąją kėlinio pusę sėkmingiau sužaidę jų varžovai po pirmojo kėlinio pirmavo 20:21.

Antrasis rungtynių kėlinys buvo nesėkmingas „Nuotykių parkas KAR KAR“ ekipai, dauguma jų metimų skriejo pro šalį, o per kėlinį ekipa surinko tik 8 taškus. „Veramiga“, tuo tarpu, atseikėjo varžovams 7 taiklius tolimus metimus, kėlinio pabaigoje spurtavo 14:0 ir įpusėjus varžyboms jau buvo susikrovę solidžią 17 taškų persvarą 46:29.

Antroje rungtynių pusėje abiems komandoms kiek sunkiaus sekėsi rinkti taškus. „Veramiga“, turėdama nemažą persvarą, kiek atsipalaidavo ir pradėjo dažniau klysti, tačiau „Nuotykių parkas KAR KAR“ komandos metimai taip pat tikslo nepasiekdavo, pastariesiems niekaip nepavyko suregzti kelių sėkmingų atakų iš eilės ir sumažinti varžovų persvaros. Antrąją rungtynių pusę ekipos rungtyniavo gana apylygiai, „Veramiga“ paskutiniuosius du kėlinius laimėjo dviejų taškų persvara, išsaugojo pirmoje rungtynių dalyje susikurtą pranašumą bei iškovojo pergalę rezultatu 77:58. 

Rezultatyviausi žaidėjai:

„Veramiga“ komandos rezultatyviausi žaidėjai: Edgaras Ilarionovas 20 tšk., Virginijus Venckauskas 17 tšk., Simas Antužis (7 rez. perd.) bei Kęstutis Smailys po 14 tšk. 

„Nuotykių parkas KAR KAR - Minimelts“ rezultatyviausi žaidėjai: Tomas Grabauskas 16 tšk., Kaspars Unte ir Julius Buinickas (8 atk. kam.) po 9 tšk.

Rungtynių komentarai:

Simas Antužis („Veramiga“ žaidėjas): varžybos normalios, pamatėm, kad varžovai turėjo 5 pralaimėjimus tai tikėjomės kiek lengvesnių. Manėm pasižaisti lengvai ir pasitreniruoti, bet jie parodė charakterį ir pirmuosius kėlinukus tikrai priešinosi neblogai. Mes žaidėm savo žaidimą, pataikėm, kiek buvom atsipalaidavę. Sakykim geros varžybos. Ačiū varžovams.

Mindaugas Žilys („Nuotykių parko KAR KAR“ žaidžiantis treneris): žaidybinio plano laikėmės pirmąjį ketvirtį, kurį laimėjome (20-21 aut.past.) ir ketvirtą kėlinį (13-13 – aut.past.)  ir mums gerai sekėsi. Prieš mūsų taikytą gynybos sistemą visiškai buvo paralyžuotas priešininko puolimas. Nedturėdami „mažiukų“ šiandiena tiek rotacijoje kiek turėtumėm turėt, išvargę pabandėm  pakeisti gynybos sistemą ir ji mum pridarė gerokai daugiau žalos, nei naudos, o tuo pasinaudojo varžovas ir „pabėgo“. Tada trečiajame ketvirtyje pagrindinė sudėtis nesužaidė taip kaip buvau prašęs žaisti, todėl išėjome antru penketu ir antras penketas savo užduotis įgyvendino. Taip, kad džiaugiuosi, nes turėjom porą pozityvių momentų. Sveikiname varžovus, tikrai labai įdomi komanda, nepaisant to, kad turnyrinėje lentelėje yra viduryje, matau, kad žaidžia pakankamai brandų krepšinį, jei išsiugdytų arba įsigytų vedantį vieną kitą lyderį, tikrai ši komanda galėtu eiti gana toli, o mes laukiam savo varžovų penktadienį ir kausimės dėl priešpaskutinės vietos turnyrinėje lentelėje.


‹ atgal
Laura Ragulskytė Pavliuk Laura Pavliuk KLKML © 2019

uždaryti

A lyga

B lyga

C lyga

IT lyga

uždaryti