KKFT bronza "Novatransa" rankose

KKFT bronza "Novatransa" rankose 1670

• Kovo 10 dienos vakarą įvyko Klaipėdos krepšinio federacijos taurės finalinės dvikovos. Bronzinėje dvikovoje susitiko "Novatransa" ir "Švarūs langai" ekipos. Komandinį žaidimą demonstravę "Novatransa" po ilgosios pertraukos įrodė pranašumą įveikdami varžovus 106:62.

Mačą itin aktyviai puolime pradėjo abi ekipos, per pirmąsias 2 minutes komandos kartu pelnė net 20 taškų ir atrodė varžybos panašios į žvaigždžių dienos rungtynes. Po 10 minučių 29:20 pirmavo "Novatransa".

Antrame ketvirtyje žaidimas kiek pristojo ir ekipos kovojo taškas į tašką, nei viena ekipa nei nutolo nei priartėjo ir po 2 ketvirčių 48:39 pirmavo "Novatransa".

Po ilgosios pertraukos įspūdingą komandinį žaidimą demonstravusi "Novatransa" sugebėjo pelnyti 33 taškus, leisti varžovams surinkti viso labo 14 ir susikrovė solidžią persvarą. Paskutinis ketvirtis buvo tik formalumas ir po 40 minučių kovos trečiąją vietą iškovojo "Novatransa" įveikę "Švarūs langai" ekipą rezultatu 106:62.

"Novatransa" gretose Rytis Biliartas pelnė 26 taškus, Rokas Misevičius pridėjo 24 taškus, Raido Putriaus sąskaitoje 17 taškų ir 9 rez.perd.

"Švarūs langai" komandoje Edgaras Gervelis pasižymėjo surinkęs 15 taškų ir 13 atk.kam., Donatas Straigis pridėjo 14 taškų.