"Neringa” rungtynių pabaigoje palaužė gerai žaidusį “Šermukšnį”

"Neringa” rungtynių pabaigoje palaužė gerai žaidusį “Šermukšnį” 328

Vasario 5 dienos vakarą KLKML-OLYBET Sportpoint taurėje susitiko "Šermukšnis" ir "Neringa" ekipos. Po atkaklios kovos antrąją pergalę per dvi dienas iškovojosi "Neringa" tvirtina pozicijas "Sportpoint taurėje". Neringiškiai įveikė varžovus rezultatu 66:62

Rungtynes daug užtikrinčiau pradėjo aikštelės šeiminikai. “Šermukšnis” užtikrintai žaidė puolime ir gerai atrodė gynyboje. Šeimininkai per pirmąjį kėlinį į savo krepšį praleido vos 10 taškų, o patys įmetė 18. Antrajame ketvirtyje neringiškiai atgaivino savo puolimą, tačiau pirmąją rungtynių dalį laimėjo “Šermukšnis” rezultatu 33:28.

Trečiajo kėlinio pradžioje “Neringa” greitai panaikino varžovų pranašumą ir ketvirtį baigė jau pirmaudami 48:46. Rungtynių pabaigoje svečiai turėjo keturių taškų persvarą, bet likus 25 sek. iki rungtynių galo M. Sanda pataikė tolimą metimą ir komandas skyrė tik vienas taškas, tačiau “Neringa” baudų metimais ir puolime atkovotais kamuoliais pergalę įtvirtino rezultatu 66:62.

Rezultatyviausi žaidėjai:

Rezultatyviausiai šeimininkų gretose rungtyniavo: Kaspars Unte ir Marius Sanda pelnė po 14, Julius Buinickas pridėjo 8 taškus.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė: Edgaras Smolskas pelnęs net 27 taškus, Vytautas Kuleševičius 14, Stanislovas Nikoličius pridėjo 10 taškų.

Rungtynių komentarai:

Julius Buinickas ("Šermuksnis" komandos žaidėjas): Šiandien pakeitėme gynybą, ir pradėjome geriau žaisti, kovojome. Svarbiausia, kad apsigynėme. Pradėjome kalbėti gynyboje ir iškart matosi rezultatas. O pabaigoje mums pritrūko šaltų nervų, o varžovai žaidė savo žaidimą. Pritrūkome sėkmės.

Andriaus Bagdono ("Neringa" komandos treneris): Rungtynės gavosi įtemptos dėl mūsų žaidėjų nenusiteikimo, džiaugiuosi kad pavyko iškovoti pergalę. Noriu pagirti varžovus už atkaklu žaidimą. Ketvirtajame kėlinyje susikaupėme ir įrodėme savo pranašumą.

Atsiprašome, dėl techninių nesklandumų šių rungtynių statistiką nebuvo vedama.