,,Voltas" viena koja Mero taurės finale

2017-04-06 22:38
Greta ir Kęstutis
Nuotr.:

Balandžio 6 dieną Klaipėdos Krepšinio Mėgėjų Lygos pirmose Mero taurės pusfinalio varžybose susitiko ,,V.Knašiaus Atlantic-Express" ir ,,Voltas" ekipos. Po lygiavertės kovos, 77:83 varžovams nusileidę ,,V.Knašiaus Atlantic-Express" krepšininkai, leido ,,Voltui" per plauką priartėti prie finalo.

Varžybas puikiai pradėjo jaunieji ,,V.Knašiaus Atlantic-Express" krepšininkai keliais taikliais metimais atidarę savo taškų sąskaitą. Iki kėlinio vidurio ekipai sekėsi gana gerai - ,,Voltas" niekaip negalėjo pasivyti A. Kaniavos auklėtinių. Antroje kėlinio pusėje geriau sužaidė ,,Volto" krepšininkai, kurie sugebėjo kėlinį užbaigti savo naudai rezultatu 22:19.

Nors antrąjį ir trečiąjį kėlinį skyrė ilgoji pertrauka, tačiau abiejų komandų žaidimas išliko identiškas. Antrą kėlinį taškas į tašką žaidusias komandas kėlinio gale skyrė tik 3 taškai, kuriais pirmavo ,,V.Knašiaus Atlantic-Express" ekipa. Nors trečiasis kėlinys prasidėjo nedidele taškų persvara, kėlinio eigoje vyravo lygus rezultatas. Tiek kėlinio viduryje tiek pabaigoje švieslentė rodė lygų rezultatą - 50:50, 65:65. (Aut. past. - Nuo varžybų pradžios iki pabaigos abi komandos 12 kartų buvo išlyginusios rezultatą.) Taigi žaidėjai viską paliko spręsti ketvirtam kėliniui.

Paskutiniame ketvirtyje iki pat paskutinės minutės dar niekas nebuvo aišku. Varžybų lyderis keitėsi kas kelias minutes, kol galiausiai paskutinėmis minutėmis ,,Voltas" įgijo šiokį tokį pranašumą, kurio ,,V.Knašiaus Atlantic-Express" komandai nebe pavyko nei persverti, nei išlyginti. 83:77 varžovus nugalėjusiam ,,Voltui" trūksta tik vienos pergalės iki didžiojo finalo.

Rungtynių komentarai:

,,Volto" komandos treneris D. Vaitiekus po įtemptos kovos gyrė savo priešininką: ,,Noriu pagirti varžovą, nes nuo karto, kai mes žaidėme su jais, rezultatas labai skiriasi. Šauniai sužaidė M. Vaitkus (8 nr.), T. Vanagas (10 nr.), Ž. Srėbalius (15 nr.). Taip pat treneris A. Kaniava labai gerai juos sustatė, todėl buvo labai sunku prieš juos laimėti. Kitose varžybose tikimės tos pačios sunkios kovos."

,,V. Knašiaus Atlantic-Express'' komandos žaidėjas D. Gurčinas su apmaudu komentavo varžybas: ,,Sekėsi normaliai, metimai krito, tiesiog varžovai buvo stipresni fiziškai, daugiau kamuolių atsikovojo ir pasiekė, ko norėjo. Kitose varžybose norėsim atsigriebti, ką šiandien praleidome."

Rezultatyviausi žaidėjai:

,,Voltas": V. Taščenko - 26 tšk., Ž. Jaščinskas - 23 tšk.

,,V.Knašiaus Atlantic-Express": M. Vaitkus į varžovų krepšį įmetė net 31 tašką, R. Mačiulis - 23 tšk.