PAJŪRIS LG-VLS

15 tšk. | 20 atk. kam. | 4 rez.perd. | 32 naud. balai

Nuotr.:

2017 m. balandžio 10 d.

Klaipėdos krepšinio mėgėjų lygos Eurelijaus Žukausko taurės pusfinalyje antrose rungtynėse “Dragūnai” užtikrinta pergale 83:57 (14:19; 24:18; 26:7; 19:13) įveikė savo varžovus “Reluvos” ekipą ir  išlygino seriją iki dviejų pergalių 1:1.

Geras Artūro Damkaus (20 tšk. 9 atk.kam.) pasirodymas “Reluvos” ekipai pergalės negarantavo. Lygus žaidimas tęsėsi pirmuosius du kėlinius.

Pirmąjį ketvirtį geriau sekėsi Dariaus Joskaudo vadovaujamiems krepšininkams, kurie pirmieji taikliu tolimu Artūro šūviu atidarė  savo taškų sąskaitą (3:0). Varžovai nesutriko ir surengę keletą rezultatyvių atakų išsiveržė į priekį (6:3). Rezultatyviausias “Reluvos” žaidėjas į tai atsakė tritaškiu ir rezultatas išsilygino (6:6), iš viso per pirmąją mačo pusę pirmaujanti komanda pasikeitė 5 kartus.

Antrame ketvirtyje likus žaisti 4 minutes “Dragūnų” greituolis Martynas Jasas perėmęs kamuolį taikliu metimu iš po krepšio iniciavo savo paties spurtą 6:0 ir Lietuvos kareiviai paspruko penkiais taškais į priekį (35:30). Iki ilgosios pertraukos “Dragūnai” laikė varžovus per labai trapų atstumą, tačiau paskutinį žodį tarė Linas Remeikis, pataikydamas iš toli ir sumažino deficitą iki minimumo 37:38.

Trečiąjį ketvirtį “Dragūnai” pradėjo greitomis atakomis, deja varžovai tam nebuvo pasiruošę ir jų atsilikimas padidėjo 12 taškų (37:50). Sausą savo komandos atkarpą nutraukė Artūras Damkus pataikęs iš po krepšio, dar keturis taškus Artūras pridėjo baigiantis kėliniui prie jo prisijungė Airidas Bergaudas pataikydamas vieną baudos metimą ir tai buvo viskas ką padarė “Reluvos” krepšininkai per trečiąjį ketvirtį (44:64).

Paskutines dešimt minučių “Reluvos” komanda taip pat praleido be savo pagrindinio įžaidėjo Dariaus Joskaudo, kuris dar baigiantis antram ketvirčiui dėl patirtos traumos sėdosi ant suolo. O nesant Dariaus aikštelėje “Reluvos” ekipa visiškai prarado savo žaidimą. Tačiau varžovai šiandien buvo itin drausmingi, pagirtinai dirbo gynyboje ir stengėsi puolime. Perėmę žaidimą į savo rankas trečiojo ketvirčio pradžioje, “Dragūnai” išlaikė greitą tempą ir rezultatyviai atakavę krepšį pelnytai laimėjo susitikimą (83:57) ir išlygino serijos rezultatą.

Geriausiai nugalėtojų gretose žaidė Martynas Jasas pelnęs 17 taškų ir atkovojęs 14 kamuolių; Laurynas Rutkauskas, kurio sąskaitoje 15 taškų; Dmitrijus Liaščiukas pridėjo 14 taškų bei atkovojęs 8 kamuolius; 11 taškų pridėjo Vytautas Bimbiris.

"Reluvos" ekipoje pasižymėjo Artūras Damkus, kurio sąskaitoje 20 taškų ir 9 atkovoti kamuoliai.

Rungtynių komentarai:

Artūras Damkus jaunesnysis ("Reluva" žaidėjas): realiai varžybas vertinu visai gerai, tik kad po dviejų kėlinių mes netekome susižaidimo. Varžovai irgi mažiau nei praeitas varžybas baudavo, matyt, susiprotėjo. Pralaimėjimą lėmė tikriausiai panika, o antros žaidimo pusės prastesnį žaidimą lėmė tai, kad atkrito Darius Joskaudas - mūsų pagrindinis įžaidėjas. Mes tiesiog nesugebėjome paskirstyti taip žaidimo, kaip skirstė kamuolius jis. Taip ir pralaimėjome varžybas, stengsimės atsikovoti pergalę kitose rungtynėse.

Simonas Černeckis ("Dragūnai" treneris): rungtynes vertinu labai gerai, pasiteisino tas principas, kad gynyba yra pagrindinis krepšinio principas. Kai nėra gynybos, tada nelaimėsi varžybų. Varžovas mums šiandien įmetė mažiau, mes sugebėjome apsiginti. Antros žaidimo pusės spurtą manau, kad lėmė tai, jog varžovai sustresavo, nežaidė darniai, kaip praeitas varžybas, vienam žaidėjui susitraumavus, pas juos prasidėjo chaosas, nervinosi, o mes tuo pasinaudojome ir žaidėme greitą krepšinį.