EDGARAS GERVELIS

PAJŪRIS LG-VLS

15 tšk. | 20 atk. kam. | 4 rez.perd. | 32 naud. balai

Nuotr.:

Balandžio 13 dienos vakarą Klaipėdos krepšinio mėgėjų lygos Eurelijaus Žukausko taurės antrose tarpusavio pusfinalio serijos rungtynėse susitiko „Pajūris LG-VLS“ ir „Klaipėdos krašto policija“. Po permainingos 45 minučių kovos pergalę ir kelialapį į finalą iškovojo „Pajūris LG-VLS“ įveikė varžovus rezultatu 73:72.

Mačą kur kas sėkmingiau pradėjo „Klaipėdos krašto policija“, svečių aikštelėje žaidžiantys pareigūnai per pirmas minutes sužaidė atkarpą 8:2 ir privertė varžovus prašyti minutės pertraukėlės. Per pirmąjį ketvirtį šeimininkai pelnė viso labo 9 taškus ir buvo priversti vytis varžovus 9:18.

Antrame ketvirtyje komandos taškus rinko rėčiau nei bėgo laikas, įpusėjus ketvirčiui Dalius Daukantas pataikė tolimą metimą ir pareigūnai pirmavo jau 13 taškų (27:14). Lino Markaičio treniruojama „Pajūris LG-VLS“ pabudo iš miego, smeigė tris tritaškius iš eilės ir sumažino deficitą iki 4 taškų. Po dviejų kėlinių rezultatu 32:30 pirmavo „Klaipėdos krašto policija“.

Po ilgosios pertraukos Gytis Pryšmantas atidarė ekipos taškų sąskaitą ir išvedė savo komandą į priekį 33:32. Pajutę varžovų spaudimą „Klaipėdos krašto policija“ rado vedlį, Nerijus Stonkus, smeigė tris tritaškius iš eilės ir sugrąžino savo ekipai pranašumą 41:33. Permainingą ketvirtį 19:16 laimėję „Pajūris LG-VLS“ pirmavo 49:48.

Paskutiniame ketvirtyje šeimininkų ekipos puolime vyravo chaosas, daugiau nei 3 minutes pastarieji nesugebėjo pelnyti taškų, o pareigūnai surengė spurtą 6:0 ir išsiveržė į priekį 54:49. Šeimininkus ir vėl gelbėja keli taiklūs tolimi metimai, kurie grąžino intrigą į rungtynes. Iki rungtynių pabaigos likus žaisti kiek mažiau nei 3 minutes rezultatas buvo lygus 61:61. Iki paskutinių akimirkų vyko taškas į tašką kova, likus žaisti 6 sekundes pareigūnai pirmavo dviem taškais, sėkmingą ataką surengęs Tomas Airošius išlygino rezultatą ir paliko svečiams dar kelias sekundes. Po minutės pertraukėlės „Klaipėdos krašto policija“ bandė išnaudoti Lino Narkaus ūgio pranašumą, tačiau metimas skriejo pro šalį ir komandos žaidė pratęsimą.

Pratęsimo metu komandos kovojo taškas į tašką ir likus žaisti 12 sekundžiu rezultatas buvo lygus. „Pajūris LG-VLS“ turėjo kamuolį savo rankose ir po trenerio paprašytos minutės pertraukėlės verždamasis Edgaras Gervelis išprovokavo varžovo pražangą, realizavo tik vieną metimą iš dviejų ir paliko šansą svečiams. Per likusias 3 sekundes „Klaipėdos krašto policija“ desperatiškas metimas skriejo pro šalį ir pastarieji patyrė pralaimėjimą rezultatu 72:73.

Rezultatyviausi žaidėjai:

„Pajūris LG-VLS“ ekipoje Gytis Pryšmantas pelnė 19 taškų, Tomas Eirošius prie pergalės prisidėjo 17 taškų, Edgaras Gervelis surinko galingą dvigubą dublį su 15 taškų ir 20 atkovotų kamuolių.

„Klaipėdos krašto policija“ gretose išsiskyrė Jonas Galdikas surinkęs 23 taškus, Dalius Daukantas pridėjo 14 taškų, Nerijaus Stonkaus sąskaitoje 13 taškų.

Rungtynių komentarai:

„Pajūris LG-VLS“  komandos žaidėjas Gytis Pryšmantas

„Džiaugiames šiandienos pergale trigubai, nes taip laimėti yra daug maloniau dar ypač po pratesimo. Dabar lieka finalas, neaaišku su kuo žaisime, bet stengsimės imti pirma vieta, aukso medalius! Šiandienos varžovai tikrai mums gera kova davė. Esame labai panašaus pajėgumo komandos, praktiškai beveik lygios, tai manau, kad mums šiandiena pasisekė labiau ir tiek. Bet sekasi geresniems kaip sakoma. “

Klaipėdos krašto policija“  komandos treneris Ramūnas Strazdauskas

„Varžybos buvo geresnės negu pačios pirmos su mūsų varžovais, kaip ir viskas buvo gerai, nepatenkinti esame dėl teisėjavimo, nes teisėjai lemiama akimirka mūsų nuomone padarė klaidą ir tokio būdu suteikė priešininkams šansą, kuriuo ir pasinaudojo. Žinoma nepamiršime kovoti dėl trečios vietos.“

Rungtynių statistiką rasite ČIA

Paskutines rungtynių akimirkas galite rasti ČIA

Rodyti komentarus
2017-04-14 23:49
Lavonai! :)
Sveikinimai, Pajūrio komandai! Gyti, o mes džiaugiamės 5-gubai!!! Nuleidot ant žemės Lavonus-kombinatorius (turnyrinės lentelės aukas), kurie pralaiminėjo n varžybų, kad tik liktų žemesnėje lygoje... Pajūris ims mažąjį auksą :) O Lavonams linkiu "medinio medalio" - net ir jo nenusipelnėt!