,,Reluva" po sunkios ir atkaklios kovos finale

2017-04-17 21:21
Loreta ir Mantas
Nuotr.:

2017 metų balandžio 17 dieną Klaipėdos krepšinio mėgėjų lygos Eurelijaus Žukausko taurės pusfinalyje trečiose rungtynėse serijoje iki dviejų pergalių susitiko ,,Reluvos“ ir „Dragūnų“ ekipos. Po sunkios ir atkaklios kovos, ,,Reluvos“ komanda iškovojo kelialapį į finalą, nugalėdami varžovus rezultatu 72:69

Varžybos prasidėjo nerezultatyvia kova, abiejų komandų pirmieji metimai tikslo nepasiekė. Pirmieji ledus pralaužė ,,Dragūnų“ komanda, kuri įgijo pranašumą ir jį išsaugojo iki kėlinio pabaigos. Po pirmo ketvirčio priekyje ,,Dragūnai“ rezultatu 16:11.

Antrąjį kėlinį geriau pradėjo ,,Reluvos komanda, kuri sužaidus dvi minutes spurtavo 7:0 ir išlygino rezultatą 18:18, o toliau žaidimas klostėsi apylygiai. Kėliniui įpusėjus ,,Reluva“ pataikė kelis tolimus metimus ir atitrūko nuo varžovų. Mariaus Staponkaus tritaškis, aidint kėlinio pabaigos sirenai, sumažino ,,Dragūnų“ atsilikimą iki keturių taškų (36:32).

Po ilgosios pertraukos vaizdas aikštelėje nesikeitė, nei vienai komandai nepavyko atitrūkti nuo varžovų. Kėliniui įpusėjus ,,Reluva“ susikrovė dviženklę persvarą, tačiau kėlinio pabaigą geriau sužaidę ,,Dragūnai“ susigrąžino 4 taškų deficitą (55:51).

Ketvirtasis kėlinys prasidėjo atkaklia kova. ,,Reluvos“ komanda puikiai dirbo tiek gynyboje, tiek puolime ir neleido varžovams priartėti daugiau nei vieno metimo atstumu. Likus 5 minutėms Martyno Jaso tritaškis sumažino atsilikimą iki 1 taško (62:61)Įtampa neslūgo iki rungtynių pabaigos. Likus 13 sekundžių komandas skyrė vos 2 taškai (70:68), tačiau ,,Dragūnams“ nepavyko palaužti patyrusių ,,Reluvos“ vyrų, kurie iškovojo antrą pergalę rezultatu 72:69 ir keliauja į finalą.

Rezultatyviausi žaidėjai:

„Reluva“ ekipoje Darius Joskaudas pelnė 21 tašką ir surinko 31 naudingumo balą, Artūras Damkus įmetė 19 taškų ir surinko 16 naudingumo balų.

„Dragūnai“ ekipoje  Martynas Jasas pelnė 21 tašką, atkovojo 11 kamuolių ir  surinko 17 naudingumo balų, Marius Staponkus pridėjo 11 taškų.

Rungtynių komentarai:

„Reluva" žaidėjas Artūras Damkus: "Labai džiaugiamės. Tai mūsų komandos istorinė pergalė. Įdėjome labai daug jėgų, todėl esu labai dėkingas visiems komandos nariams. Dėkingas jaunimui, kuriems tikrai yra sunku su mumis žaisti, nes mes visi mokame labai gerai komentuoti. Labai dėkingas esu Dariui Joskaudui, kuris žaidė su trauma. Šiandiena sužaidėme geriausias savo varžybas. Laukia finalai. Kovosime. Reikės atsistatymo. Šios trys varžybos pareikalavo daug jėgų, nes varžovai buvo stiprūs, aktyviai gynėsi. Jie irgi buvo verti pergalės.“

,,Dragūnai“ treneris Simonas Černeckis : "Šiandiena mums pritrūko sėkmės. Mūsų pagrindinės klaidos, kad pasidavėm varžovų statomam žaidimui, klimpdavome į jų gynybą. Nesukom kamuolio, nežaidėme greitai. Pasidavėme jų diktuojamoms sąlygoms. Tai dar ne pabaiga. Komanda yra nusiteikusi. Esame pakilime. Manau, mes esame verti trečios vietos, dėl jos kovosime iš visų jėgų.“