Paaiškėjo paskutinis šio sezono finalo dalyvis

2017-04-20 20:19
Vygantas ir Modestas
Nuotr.:

Balandžio 20 dienos vakarą Klaipėdos krepšinio mėgėjų lygos Mero taurėje sprendėsi paskutinis finalų dalyvis. Serijoje iki dviejų pergalių tarp „Klaipėdos valstybinė kolegija“ ir „Gintaro baldai“ prireikė trečiųjų rungtynių, kuriose patyrusi „Gintaro baldai“ ekipa rezultatu 81:66 įveikė Justo Bražo treniruojamą „Klaipėdos valstybinė kolegija“ komandą ir iškopė į Mero taurės finalą.

Mačas prasidėjo aukštu tempu, ekipos skubėjo į greitas atakas ir pirmieji metimai skrodė tinklelius. Pirmosiomis minutėmis pirmavo „Klaipėdos valstybinė kolegija“, tačiau antroje ketvirčio pusėje 9:0 spurtavę svečiai laimėjo ketvirtį 25:20.

Antrame kėlinyje studentai strigo varžovų gynyboje, per pusę ketvirčio viso labo pelnę 2 taškus leido svečiams susikrauti saugesnį pranašumą. Antrąjį ketvirtį 18:10 laimėję „Gintaro baldai“ išėjo ilsėtis į ilgąją pertrauką pirmaudami dviženkliu pranašumu 43:30.

Po ilgosios pertraukos, kaip ir mačo pradžioje, žaidimas vėl įsibėgėjo, skubančius studentus varžovai stabdė baudomis, o patys išnaudodami savo ūgio pranašumą po krepšiu išlaikė savo pranašumą. Po 30 minučių rezultatu 66:52 pirmavo svečiai.

Paskutinio ketvirčio pradžioje taiklus Henriko Majaus tolimas metimas sumažino varžovų pranašumą, įkvėpė jaunuosius studentus kautis iki rungtynių pabaigos, tačiau kelios klaidos tiek puolime tiek gynyboje tą užsivedimą pristabdė. Aikštelėje pasirodė ir mažiau žaidžiantys krepšininkai, o poros nugalėtojas tapo aiškus dar nenuskambėjus sirenai. “Gintaro baldai” iškovojo pergalę rezultatu 81:66 ir po metų pertraukos sugrįžta į finalą.

Rezultatyviausi žaidėjai:

„Klaipėdos Valstybinė Kolegija“ gretose rezultatyviausiai žaidė Henrikas Majus ir Lukas Petkevičius atitinkamai pelnę 26 ir 19 taškų.

„Gintaro baldai“ ekipoje nesustabdomas buvo Osvaldas Kurauskas pelnęs 30 taškų, Audriaus Mineikio (19 tšk., 10 atk.kam.), Dariaus Kurmio (11 tšk., 14 atk.kam.) ir Roberto Norbuto (11 tšk., 12 atk.kam.) sąskaitoje dvigubi dubliai.

Rungtynių komentarai:

Klaipėdos Valstybinė Kolegija“  komandos treneris Justas Bražas: „Šiandiena buvo tikrai gera ir sunki kova. Ačiū tesėjam už gerą darbą, tikrai susitvarkė, puikiai dirbo visas varžybas, ačiū sekretoriatui, ačiū „Gintaro baldams“ už gerą kovą. Liko kovot iki galo dėl trečios vietos, dėl bronzos. Šeštadieni atiduosime visas jėgas kaip ir šiandiena.“

„Gintaro baldai“  komandos žaidėjas ir treneris Aidas Kurakinas: „Visų pirma noriu pasveikinti savo komandą su superinėmis varžybomis ir su patekimu į finalą. Šiandiena buvo daug emocijų, geras pusfinalis, nors ir pralošėm pirmas, bet va sukaupėme visas jėgas ir kaip sakant patirtis nugalėjo šį kartą. Taip pat noriu padėkoti varžovams, kurie sutiko perkelti šias varžybas, po to vadovavosi savo sportiniu principu, blaivia galva, o ne emocijom, tad šiandiena susitiko pilnų sudėčių ekipos, nors ir pas mus nebuvo vieno startinio penketo žaidėjo, bet čia mūsų ir lygos bėdos. Ačiū varžovams už gerą kovą ir dabar bandysime pasiimti auksą.“