,,Reluva" Eurelijaus Žukausko taurės čempionė

2017-04-21 21:44
Greta ir Kęstutis
Nuotr.:

Balandžio 21 dieną Klaipėdos Krepšinio Mėgėjų Lygos Eurelijaus Žukausko taurės finalinėse varžybose susitiko ,,Reluva" ir ,,Pajūris LG-VLS" ekipos. ,,Reluva" pusę varžybų su varžovais žaidę apylygį žaidimą, antroje rungtynių dalyje padarė tikrą šou. Po keletos sėkmingų atakų ,,Reluva" žaibiškai išsiveržė į priekį ir paskutinį kėlinį baigė 25 taškų persvara, rezultatu 83:58.

Finalinės varžybos prasidėjo apylyge dvikova. Tiek viena, tiek kita ekipa po greitų ir aštrių atakų pelnydavo taškus. Tačiau pasibaigus kėlinukui tik dviejų taškų pranašumą turėjo ,,Pajūris LG-VLS" (22:20).

Antrajame kėlinyje nuo pat pirmų akimirkų dominuoti pradėjo ,,Pajūris LG-VLS" ekipa. Ši komanda savo tiksliomis ir apgalvotomis atakomis pradėjo palengva tolti nuo varžovų savo taškų pranašumu. Tačiau ,,Reluva" neleido varžovams stipriai išsiveržti į priekį. Todėl kėlinys baigėsi rezultatu 43:37 ,,Pajūris LG-VLS" naudai.

Trečiasis kėlinys buvo lūžis ,,Reluvos" ekipai. Ši ekipa per penkias kėlinio minutes pelnė 10 taškų, o varžovams neleido pelnyti nė vieno taško. Per likusias minutes jie dar susikrovė 16 taškų, o ,,Pajūris LG-VLS" per visą kėlinį pelnė tik du taškus. Taigi trečiasis kėlinys baigėsi rezultatu 63:45 ,,Reluvos" užtikrintu dominavimu aikštelėje.

Ketvirtajame kėlinyje ir toliau lyg ant sparnų buvo ,,Reluva". Šios ekipos žaidėjai D. Joskaudas ir A. Damkus savo taikliais metimais artino savo komandą pergalės link. ,,Pajūris LG-VLS" matydama savo varžovų gražų ir užtikrintą žaidimą, apleido gynybą, o jų puolimas tapo neužtikrintas. Taigi finalinė sirena skelbia užtikrintus nugalėtojus E. Žukausko taurei laimėti- ,,Reluvos" komanda.

Rezultatyviausi žaidėjai:

,,Pajūris LG-VLS" komandoje net du žaidėjai surinko dvigubus dublius: T. Eirošius - 18 taškų, 13 atkovotų kamuolių; E. Gervelis - 15 taškų ir 14 atkovotų kamuolių.

,,Reluva" ekipoje taip pat pasižymėjo du krepšininkai: D. Joskaudas - 32 taškai ir A. Damkus - 27 taškai.