,,Voltas" naujasis Mero taurės savininkas

2017-04-22 15:52
Greta ir Kęstutis
Nuotr.:

Balandžio 22 dieną Klaipėdos Krepšinio Mėgėjų Lygos Mero taurės finalinėse varžybose susitiko ,,Voltas" ir ,,Gintaro baldai" ekipos. Po įtemptos 40 minučių kovos pergalę paskutinėmis akimirkomis iškovojo "Voltas" įveikę varžovus rezultatu 68:61.

Finalas prasidėjo kaip ir įprasta visoms lemiamoms kovoms, aikštelėje vyravo įtampa ir apylygė kova. Po taškas į tašką kovos po pirmų 10 minučių minimalia persvara pirmavo Lietuvos veteranų vicečempionai "Gintaro baldai" rezultatu 17:16.

Antrajame kėlinyje "Gintaro baldai" pratęsė savo spurtą 9:0 ir išsiveržė rezultatu 20:16. Po keletos minučių spurtu 7:0 atsakė "Voltas" vyrukai, kurie susigrąžino pranašumą 29:26. Visgi po permainingos pirmosios rungtynių pusės rezultatas buvo lygus 36:36.

Trečiajame kėlinyje prasidėjo tikra kova. Abi komandos labai tvirtai dirbo gynyboje ir aršiai puldavo puolime. Todėl ir vėl komandos demontavo apylygį ir gražų žaidimą. Tačiau sužaidus penkias kėlinio minutes ,,Volto“ ekipai pavyko nors ir nežymiai, tačiau vis teik išsiveržti į priekį. Taigi trečiasis kėlinys baigėsi rezultatu 53:51 ,,Volto” naudai.

Ketvirtojo kėlinio pirmosios penkios minutės buvo įtemptos ir nervingos, nes švieslentė ir toliau rodė apylygį rezultatą. Tačiau vėliau ,,Volto“ ekipa sugebėjo pažaboti savo varžovus gynyboje ir pelnyti taškus puolime. To pasekoje jiems pavyko išlaikyti turimą taškų persvarą ir išplėšti sunkią pergalę, rezultatu 68:61.

Rezultatyviausi žaidėjai:

,,Voltas" ekipoje rezultatyviausiai žaidė Mero taurės simbolinio penketuko narys Vitalijus Tasčenko pelnęs 21 tšk.,  Žilvinas Jasinskas prie pergalės pridėjo 16 tšk., Mindaugas Riklevičius pelnė 13 taškų, surinko daugiausiai naudingumo balų (18) ir tapo finalinių rungtynių naudingiausių žaidėjų.

,,Gintaro baldų" komandoje daugiausiai taškų pelnė ekipos lyderis Audrius Mineikis - 15 tšk., Osvaldo Kurausko sąskaitoje dvigubas dublis - 14 tšk., 10 atk. kam., Rolandas Kasparavičius pridėjo 12 tšk.