3x3 Klaipėdos lyga neribotam laikui perkelia pirmąjį etapą

3x3 Klaipėdos lyga neribotam laikui perkelia pirmąjį etapą 1475

Atsižvelgiant į didėjantį susirgimų COVID-19 skaičių, neribotam laikui nukeliamas 3x3 Klaipėdos lygos startas, kuris buvo planuotas spalio 25d.

Didėjantis užsikrėtimų skaičius Klaipėdos rajone lygos vadovus privertė priimti sprendimą saugant visuomenę nuo viruso plitimo. Buvo atsižvelgta į Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos nurodymus dėl renginių vykstančių uždarose patalpose, taip pat bendraujant su Klaipėdos visuomenės sveikatos centru dėl viruso plitimo galimybių masinių renginių metu priimtas sprendimas nukelti renginį.

„Su nerimu stebime situaciją Lietuvoje dėl COVID-19 plitimo ir neturime kito pasirinkimo tik kaip nukelti 3x3 Klaipėdos lygos startą, tikimės, artimai ateičiai. Prieš keletą savaičių lokalius sprendimus priėmė ne vienas mūsų krašto miestas bei miestelis dėl tokio pobūdžio renginių, taip pat laukiame ir savivaldybės sprendimo, tačiau nesinori galimai atšaukti renginio paskutinę akimirką, ką patyrėme kovo mėnesį. Lyga tikrai startuos. Nenorime rizikuoti dalyvių sveikata ir visų mūsų saugumu, todėl priėmėme nelengvą, bet mūsų manymu teisingą sprendimą“, - kalbėjo Klaipėdos 3x3 Klaipėdos lygos vadovas Vygantas Nagys.

Visoms komandoms, kurios užsiregistravo į pirmąjį 3x3 Klaipėdos lygos etapą pinigai bus grąžinti arba suteikta galimybė išlaikyti vietą turnyre, atnaujinus datą.

Dėl konkrečių klausimų ir platesnės informacijos galite kreiptis paštu – 3x3klaipedoslyga@gmail.com


‹ atgal
svetainiu kurimas KLKML © 2021

uždaryti

A lyga

B lyga

C lyga

IT lyga

uždaryti