Antrasis turas sulaukė 140 dalyvių

Antrasis turas sulaukė 140 dalyvių 1952

3x3 Klaipėdos lyga kartu su Klaipėdos miesto savivaldybe tęsia pirmąjį 3x3 vasaros sezoną Klaipėdoje. Antrajame šio sezono turnyre, kuris vyko liepos 6-ąją lauko aikštelėje prie Žalgirio sporto rūmų varžėsi 34 komandos, daugiau kaip 140 dalyvių 6 skirtingose amžiaus grupėse.

Klaipėdos 3x3 vasaros lygoje dalyvaujančios komandos turnyruose renka įskaitinius taškus, kurie vasaros pabaigoje bus susumuoti ir daugiausiai jų surinkusios komandos savo amžiaus grupėse taps nugalėtojais ir galės save vadinti Klaipėdos 3x3 čempionais. Čempionų titulą įpasmins ir puikus prizas: artėjančio sezono KK "Neptūnas" rungtynių abonementai.

Kovoti dėl Klaipėdos 3x3 čempionų titulų susirinko ne tik klaipėdiečiai, bet turnyras sulaukė svečių iš Mažeikių, Kretingos, Gargždų, Tauragės, Šiaulių, Kauno.

Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo dieną vykusiame turnyre prizus jauniausiams įteikė Klaipėdos "Neptūnas" klubo ilgametis žaidėjas Mindaugas Girdžiūnas.

Kiekviename turnyre 3 stipriausios komandos yra apdovanojamos medaliais, Oshee vitaminizuotais gėrimais, nugalėtojams atitenka Teamsport.lt dovanų čekiai, "Ma Baker Giant Bar" batonėliai, kvietimai apsilankyti "Šeimos pirtis" ir kiti partnerių prizai.

Trečiasis 3x3 Klaipėdos vasaros lygos įskaitinis turas* vyks š.m. liepos 22-ąją.

*Trečiajame ture įskaitinius taškus rinks tik U11-15 amžiaus grupės.

Antrojo turo nugalėtojai:

Komandų reitingo taškai po antrojo įskaitinio turnyro:

 

3x3 Klaipėdos vasaros nuostatai

3x3 Klaipėdos vasaros lyga projektas yra iš dalies finansuojamas Klaipėdos savivaldybės lėšomis


‹ atgal
KLKML © 2024

uždaryti

A lyga

B lyga

C lyga

IT lyga

uždaryti