Finišavo pirmasis Klaipėdos 3x3 vasaros lygos sezonas

Finišavo pirmasis Klaipėdos 3x3 vasaros lygos sezonas 1957

3x3 Klaipėdos lyga kartu su Klaipėdos miesto savivaldybe šią vasarą  suorganizavo pirmąjį istorijoje 3x3 krepšinio čempionatą uostamiestyje, kuris sulaukė daugiau kaip 300 skirtingų dalyvių iš įvairių Lietuvos miestų.

Pirmajame Klaipėdos 3x3 vasaros lygos sezone buvo suorganizuoti 4 įskaitiniai turnyrai, kuriuose buvo išdalintas įspūdingas prizinis fondas dalyviams viršijantis 5000 eurų. 

Klaipėdos 3x3 vasaros lygoje dalyvavusios komandos visą vasarą rinko įskaitinius reitingo taškus, atskiruose turnyruose kovojo dėl nugalėtojų vardų ir išskirtinių prizų.

Kiekviename turnyre 3 stipriausios komandos buvo apdovanojamos medaliais, Oshee vitaminizuotais gėrimais, nugalėtojams atitenka Teamsport.lt dovanų čekiai, "Ma Baker Giant Bar" batonėliai, kvietimai apsilankyti "Klaipėdos Akropolis", "Oshee" gėrimai ir kiti partnerių bei rėmėjų prizai.

Paskutiniame vasaros turnyre į Klaipėdos miesto savivaldybės šiemet atnaujintą lauko krepšinio aikštelę prie sporto rūmų sugūžėjo 35 komandos, daugiau kaip 130 dalyvių ir dar daugiau žiūrovų stebėti lemiamų kovų ne tik paskutiniame etape, bet ir dėl šios vasaros lygos čempionų titulo.

"Tai, ko gero, įspūdingiausias turas iš visų, kadangi komandos iš tiesų iki paskutiniųjų akimirkų kovojo tiek dėl turnyro medalių, tiek dėl visos lygos čempionų vardų. 5 iš 6 amžiaus grupių vasaros lygos čempionais galėjo tapti viena ar kita ekipa ir viskas sprendėsi pusfinaliuose, papildomos emocijos, gausus tėvų ir draugų palaikymas turbūt karščiausią vasaros dieną padarė dar karštesnę" - apie lemiamas kovas kalbėjo 3x3 Klaipėdos lygos įkūrėjas Vygantas Nagys.

Visą vasarą turnyruose atkakliai kovojusios ekipos siekė iškovoti pagrindinį prizą: 2023-2024 metų KK "Neptūnas" viso sezono abonementus. 

"Džiugu, kad „Neptūno“ klubas gali prisidėti prie sparčiai populiarėjančio 3x3 krepšinio, padėti 3x3 Klaipėdos lygos komandai pritraukti daugiau jaunimo į turnyrus. Nors šis krepšinis ir skiriasi nuo tradicinio, tačiau manau, kad žaidžiant vasarą jauni žaidėjai gerina savo įgūdžius, dėl šio sporto specifikos lavina žaidimą vienas prieš vieną ir gali labiau praplėsti akiratį." – apie bendradarbiavimą mintimis dalinasi „Neptūno“ komandos komunikacijos vadovas Rokas Misevičius.

Debiutinį sezoną Klaipėdos 3x3 vasaros lygoje dominavo Mažeikiuose įkurto sporto klubo "Silverstars" atstovai, kurie subūrę įvairaus amžiaus jaunimą iš įvairių miestų nugalėjo net 3 iš 6 grupių. Jauniausiųjų grupėse čempiono titulus iškovojo "Klaipėdos krepšinio mokyklos" ir "Vlado Knašiaus krepšinio mokyklos" auklėtinių komandos, taip pat sėkmingai U13 amžiaus grupėje pasirodė šiauliečiai išsivežę grupės titulą į Šiaulius.

 

Paskutiniojo turnyro nugalėtojai:

Klaipėdos 3x3 vasaros lygos grupių čempionai:

3x3 Klaipėdos vasaros lyga projektas yra iš dalies finansuojamas Klaipėdos savivaldybės lėšomis

 

‹ atgal
KLKML © 2024

uždaryti

A lyga

B lyga

C lyga

IT lyga

uždaryti