Jūros šventėje varžėsi 55 komandos

Jūros šventėje varžėsi 55 komandos 1954

3x3 Klaipėdos lyga kartu su Klaipėdos miesto savivaldybe ir Klaipėdos krepšinio mokykla suorganizavo didžiausią šios vasaros 3x3 Krepšinio turnyrą Klaipėdoje kuris pritraukė daugiau kaip 200 dalyvių. 

Klaipėdos 3x3 vasaros lygoje ir atskiruose turnyruose dalyvaujančios komandos turnyruose renka įskaitinius taškus, kurie vasaros pabaigoje bus susumuoti ir daugiausiai jų surinkusios komandos savo amžiaus grupėse taps nugalėtojais ir galės save vadinti Klaipėdos 3x3 čempionais. Čempionų titulą įpasmins ir puikus prizas: artėjančio sezono KK "Neptūnas" rungtynių abonementai.

Kovoti dėl Klaipėdos 3x3 čempionų titulų ir išskirtinių Simo Galdiko vardo taurės prizų susirinko ne tik klaipėdiečiai, bet turnyras sulaukė svečių iš Mažeikių, Kretingos, Gargždų, Tauragės, Šiaulių, Kauno, Vilniaus, Panevėžio.

Kiekviename turnyre 3 stipriausios komandos yra apdovanojamos medaliais, Oshee vitaminizuotais gėrimais, nugalėtojams atitenka Teamsport.lt dovanų čekiai, "Ma Baker Giant Bar" batonėliai, kvietimai apsilankyti "Klaipėdos Akropolis" ir kiti partnerių prizai.

Paskutinis 3x3 Klaipėdos vasaros lygos įskaitinis turas vyks š.m. rugpjūčio 15-ąją.

3x3 Jūros šventė 2023 nugalėtojai:


‹ atgal
KLKML © 2024

uždaryti

A lyga

B lyga

C lyga

IT lyga

uždaryti