Klaipėdoje įvyko pirmoji 3x3 krepšinio dienos stovykla

Klaipėdoje įvyko pirmoji 3x3 krepšinio dienos stovykla 1956

2023-ųjų rugpjūčio 14-ąją Klaipėdos 3x3 lyga vykdydama projektą "3x3 Klaipėdos vasaros lyga" suorganizavo pirmąją 3x3 krepšinio dienos stovyklą uostamiestyje.

Į nemokamą stovyklą atvyko 14 jaunųjų krepšininkų iš Klaipėdos, Kretingos miestų ir sporto mokyklų. Treniruotės įžangoje stovyklautojų kūnus į treniruočių rėžimą įvedė stovyklos treneris - Lukas Aleksandravičius (šiuo metu dirbantis Betsafe-LKL rungtyniaujančiame "Gargždų" klube). 

Antroje stovyklos dalis - 3x3 rungtynių "Oshee" analizė ir klausimų/atsakymų rubrika su Lietuvos U23 3x3 rinktinės nariu - Ernestu Jonkumi. Lietuvą atstovavęs Ernestas atsakinėjo į stovyklautojų klausimus, kartu su treneriu Luku peržiūrėjo pasaulio čempionato rungtynes, analizavo įvairais gynybos ir puolimo taktikas, atskleidė svarbiausius elementus žaidžiant 3x3.

Po video analizės stovykla persikėlė į lauko aikštelę, kurioje Ernestas su Luku pademonstravo įvairius 3x3 krepšinyje naudojamus derinius, kuriuos žaidėjai išbandė patys.

Visus stovyklos dalyvius šiltos dienos metu gaivino "Oshee Lietuva", kiekvienas stovyklautojas sėmėsi energijos su vitaminizuotu vandeniu.

Stovyklą vainikavo trumpas 3x3 turnyras, kuriame dalyviai buvo suskirstyti į skirtingas komandas ir rungėsi dėl nugalėtojų vardo. Stipriausiai mini turnyro komandai atiteko "3x3 Klaipėdos lyga" kojinės.

3x3 Klaipėdos lyga kartu su treneriais dėkoja aktyviai dalyvavusiems stovyklautojams, juos stebėjusiems tėvams ir tikisi, kad kitais metais stovyklų ir stovyklautojų skaičius augs.

3x3 Klaipėdos vasaros lyga projektas yra iš dalies finansuojamas Klaipėdos savivaldybės lėšomis


‹ atgal
KLKML © 2024

uždaryti

A lyga

B lyga

C lyga

IT lyga

uždaryti