shipping.fo - Eurelijaus Žukausko taurės bronzininkai

shipping.fo - Eurelijaus Žukausko taurės bronzininkai 1704

Balandžio 8 dienos vakarą Klaipėdos krepšinio mėgėjų lygoje įvyko Eurelijaus Žukausko taurės finalai. Mažajame finale dėl 3 vietos kovojo "shipping.fo" ir "Brizas" ekipos. Po atkaklios kovos pergalę iškovojo "shipping.fo" įveikė varžovus rezultatu 76:59.

Mačą abi ekipos pradėjo gana intensyviai ir greitai rinkosi pražangas. Po pirmojo ketvirčio rezultatu 16:14 pirmavo "shipping.fo" ekipa. Antrame ketvirtyje Nojus Pabrieža ėmėsi darbo puolime ir jo vedama "shipping.fo" tolo nuo "Brizo" įgydama dviženklę persvarą 30:18. Po 2 ketvirčių "shipping.fo" buvo priekyje rezultatu 36:28.

Po ilgosios pertaukos "Brizas" įjungė aukštensę pavarą ir po taiklaus Daugmanto Maco tolimo metimo su pražanga sumažino deficitą iki minimalaus, tačiau tuomet "shipping.fo" iškart atsakė 3 tolimais metimais iš eilės ir atstatė turėtą persvarą 45:36. Antroje ketvirčio dalyje aikštėje sėkmingiau žaidę "Brizas" sumažino deficitą 48:53.

Paskutinio bronzinio finalo ketvirčio pradžioje iniciatyvos iš rankų nepaleido "shipping.fo" ekipa, atkakliai kovodami tiek puolime tiek gynyboje likus žaisti kiek daugiau nei 5 minutes pirmavo 61:52. Paskutinės mačo minutės nulėmė, kad aikštelėje kovoję "shipping.fo" vyrukai ne tik atsilaikė prieš varžovus bet dar ir padidinę skirtumą iškovojo bronzos medalius rezultatu 76:59.

Rezultatyviausi žaidėjai:

"shipping.fo" gretose Nojus Pabrieža pelnė 26 taškus ir atkovojo 16 kamuolių, Andrius Bernotas pridėjo 20 taškų.

"Brizas" komandoje rezultatyviausiai rungtyniavo Eimantas Lukauskis pelnęs 12 taškų.


‹ atgal
svetainiu kurimas KLKML © 2023

uždaryti

A lyga

B lyga

C lyga

IT lyga

uždaryti