"Šermukšnis" dabinasi bronzos medaliais

"Šermukšnis" dabinasi bronzos medaliais 1939

Kovo 31-osios vakarą Klaipėdos krepšinio mėgėjų lygoje įvyko Eurelijaus Žukausko vardo taurės dvikovos, mažajame taurės finale susikovė "Šermukšnis" ir "BC Minimelts" ekipos. Lemiame ketvirtyje varžovų šturmą atlaikę "Šermukšnis" vyrukai iškovojo trečiąją vietą mažajame finale varžovus įveikę rezultatu

Mačą kur kas užtikrinčiau pradėjo be savo lyderio šį vakarą rungtyniavusi "Šermukšnis" ekipa, Rimanto Šimkaus ir Gyčio Ramono dueto vedama ekipa per pirmąją ketvirčio dalį sugebėjo susikrauti dviženklę persvarą 14:4. Kiek veliau pabudę "BC Minimelts" iki ketvirčio pabaigos sugebėjo sumažinti deficitą 13:17.

Antrame ketvirtyje komandos padidino intensyvumą ir pradėjo rungtyniauti kur kas greičiau ir rezultatyviau. Rimanto Šimkaus vedama "Šermukšnis" ekipa antrąjį ketvirtį laimėjo 23:20 ir prieš ilgąją pertrauka jau pirmavo 40:33.

Po ilgosios pertraukos iniciatyva priklausė "Šermukšnis" komandai, kurie uždarė varžovus savo gynybos gniaužtuose ir krovėsi vis didesnę persvarą, įpūsėjus ketvirčiui Tomo Dabravolskio vadovaujama ekipa buvo susikrovusi 16 taškų pranašumą 55:39. Prieš lemiamą ketvirtį "Šermukšnis" priekyje 66:51.

Paskutiniame ketvirtyje Roko Narkaus ir Luko Lemežio pastangomis "BC Minimelts" tirpdė varžovų pranašumą ir grąžino intrigą į šias rungtynes sumažinę deficitą iki 5 taškų 69:64. Tačiau "Šermukšnis" gretose atsirasdavo vis kitas žaidėjas, kuris pataikė po tolimą metimą ir sugebėjo išlaikyti savo komandą priekyje. Mažajį finalą rezultatu 81:72 laimėjo "Šermukšnis".

Rezultatyviausi žaidėjai:

"Šermukšnis" komandoje Rimantas Šimkus pelnė 27 taškus ir atkovojo 11 kamuolių, Haroldas Kundreckas ir Vytautas Alonderis pridėjo po 14 taškų.

"BC Minimelts" komandoje Rokas Narkus pelnė 38 taškus ir atkovojo 14 kamuolius, Lukas Lemežis pridėjo 24 taškus.


‹ atgal
svetainiu kurimas KLKML © 2023

uždaryti

A lyga

B lyga

C lyga

IT lyga

uždaryti