Baldininkas nepaliko vilčių varžovams

Baldininkas nepaliko vilčių varžovams 1587

Sausio 4 dienos vakarą Klaipėdos krepšinio mėgėjų lygoje susitiko vos vieną pergalę šiame sezone iškovojusi "Baldininkas" ekipa ir vis dar be pergalių žygiuojanti "BC Minimelts" komanda. Nuo pat pirmų mačo minučių Mykolo Abručio ir Domanto Jakšto vedami "Baldininkas" spruko į priekį ir dominavę visų rungtynių metu iškovojo triuškinančią pergalę rezultatu 76:40.

" BC Minimelts" komandoje rezultatyviausiai žaidė Dalius Kurmanskis surinkęs 11 taškų ir 5 atkovotus kamuolius.

"Baldininkas" komandoje Mykolas Abrutis surinko 23 taškus, 10 atkovotų kamuolų ir 10 rezultatyvių perdavymų, Domantas Jakštas  pridėjo 14 taškų ir 6 atkovotus kamuolius.

"Baldininkas" komandos žaidėjas Mykolas Abrutis: "Rungtynės buvo laimėtos puikios gynybos dėka. Nepaisant labai prasto pataikymo, smagiai dalinomės kamuoliu ir vis atrasdavom progų geram metimui. Manau, kad kontroliavom žaidimo tempą visus keturis kėlinius. Smagu, nes komandai buvo itin reikalinga pergalė."

"BC Minimelts" komandos vadovas Mindaugas Žilys: "Pralošėm lentą ir neišmetėm savo tritaškių. Komanda pradėjo stabiluzuotis tik ketvirtam kėliny, bet jau buvo gerokai per vėlu."