Klaipėdos krepšinio delegacija dalyvavo LKF TA seminare

Klaipėdos krepšinio delegacija dalyvavo LKF TA seminare 1960

Rugsėjo 2-4 dienomis Druskininkuose įvyko Lietuvos krepšinio federacijos Teisėjų asociacijos seminaras skirtas RKL / NKL / LKL teisėjams ir sekretoriato darbuotojams.

Klaipėdos krepšinio mėgėjų lygoje ir įvairiose lygose dirbantys Klaipėdos krepšinio sekretoriai (KLKML) gilino savo žinias šių metų seminare ir įgijo teisę šiemet dirbti aukščiausioje Lietuvos krepšinio lygoje. 

Šiuo metu Klaipėdos krepšinio statistų (KLKML) komandoje dirba 13 tarptautinę FIBA kategoriją turintys statistai, taip pat 8 darbuotojai turintys nacionalinę kategoriją, kuri suteikia galimybę dirbti visuose Lietuvos čempionatuose.

"Džiaugiuosi, kad kiekvienais metais mūsų komanda auga ir tobulėja, rodo iniciatyvą vykti į seminarus, diskutuoti krepšinio tematika ne tik rungtynių metu. Pastaraisiais metais vis daugiau laiko praleidžiame kartu su teisėjais, kurie dalinasi savo įžvalgomis, įvairių situacijų traktavimu ir subtilybėmis, kurios leidžia tobulėti tiek mums, tiek jiems." - augančia komanda ir jos tobulėjimu džiaugiasi KLKML vadovas Vygantas Nagys. 

Seminare dalyvavo ir Klaipėdos krepšinio teisėjų asociacijos nariai, kurie dviejų dienų programoje analizavo FIBA taisyklių interpretacijas, tobulino teisėjavimo mechanikos įgūdžius ir laikė fizinius bei taisyklių egzaminus.

Visi Klaipėdą atstovaujantys teisėjai išlaikė egzaminus ir įgijo teisę šiemet teisėjauti aukščiausiose Lietuvos lygose: Oleg Barkovskij "Lietuvos krepšinio lyga", Henrikas Majus "Nacionalinė krepšinio lyga", Gediminas Petrušinas, Akvilinas Kvederis, Erikas Žiubrys, Renatas Daugėla - visi "Regionų krepšinio lyga".

Šio seminaro metu buvo įvertintas Klaipėdos krepšinio teisėjų asociacijos narys - Henrikas Majus, kuriam buvo suteikta Nacionalinė krepšinio teisėjo kategorija.

"Smagu būti įvertintam už ilgą, nuoseklų ir tuo pačiu sunkų darbą ruošiantis rungtynėms ir dirbant jose. Tikiu, kad čia tik dar vienas mano žingsnis į priekį siekiant aukščiausio lygio." - suteikta kategorija džiaugiasi Henrikas Majus.

KLKML sekretoriai dėkoja naujajam Klaipėdos lygos ir statistų komandos partneriui "EuroRenta" už galimybę keliauti kaip komandai į seminarą.

EuroRenta – tai viena seniausių ir didžiausių lietuviškų automobilių nuomos kompanijų Lietuvoje. Ilgametė patirtis automobilių nuomos srityje, darbuotojų profesionalumas, nuolatinis įmonės tobulėjimas bei didelis dėmesys Kliento poreikiams, leidžia sėkmingai vykdyti veiklą daugiau kaip 20 metų.

 


‹ atgal
KLKML © 2024

uždaryti

A lyga

B lyga

C lyga

IT lyga

uždaryti