Klaipėdos krepšinio teisėjų akademija skelbia pirmojo sezono startą

Klaipėdos krepšinio teisėjų akademija skelbia pirmojo sezono startą 1961

Klaipėdos krepšinio federacija kartu su savo nariais kviečia visus krepšiniui neabejingus entuziastus, norinčius tapti krepšinio teisėjais ar krepšinio rungtynes aptarnaujančiu personalu (sekretoriais) registruotis į pirmąjį akademijos sezoną.

Registruokitės, ateikite pasisemti teorinių ir praktinių žinių iš profesionalų ir pradėkite savo krepšinio teisėjo kelią Klaipėdos krepšinio mėgėjų lygoje, moksleivių lygoje bei kituose įvairiuose turnyruose ir čempionatuose!

Aikštės ir sekretoriato teisėjų kursai vyks nuo š.m. spalio 10 d.

Pagrindinis akademijos lektorius – Lietuvos krepšinio lygos teisėjas Oleg Barkovskij, jam talkins Nacionalinės kategorijos teisėjas Henrikas Majus ir kiti Klaipėdos krepšinio teisėjų asociacijos nariai.

Sekretoriato teisėjus mokys tarptautines FIBA statistų ir sekretoriato licencijas turintis Vygantas Nagys.

Lektoriai organizuos krepšinio taisyklių įvadinius mokymus, supažindins su teisėjavimo mechanikos pagrindais, įvairių situacijų traktavimu ir ves praktinius mokymus salėse.

Sekretoriato darbuotojai mokysis FIBA taisyklių, statistikos interpretacijos pagrindų ir kriterijų. Analizuos įvairias situacijas, mokysis dirbti su kompiuterinėmis programomis bei švieslentėmis.

Visi norintys dalyvauti akademijoje kviečiame užsiregistruoti užpildant šią formą:

https://forms.gle/SwdYXiK3jxZeJDuW9

Daugiau informacijos:

El.paštu: klaipedosfederacija@gmail.com

Telefonu: +37068930684


‹ atgal
KLKML © 2024

uždaryti

A lyga

B lyga

C lyga

IT lyga

uždaryti