Po dramatiško trilerio "Mero" taurės bronzininkai - "Novatransa" (VIDEO)

Po dramatiško trilerio "Mero" taurės bronzininkai - "Novatransa" (VIDEO) 1707

Balandžio 9 dieną įvyko Klaipėdos krepšinio mėgėjų lygos finišas. Kovoje dėl 3 "Mero" taurės vietos susitiko "Novatransa" ir "Gintaro baldai" ir po fantastiškos 45 minučių kovos pergalę vos vieno taško skirtumu 105:104 iškovojo "Novatransa".

Rungtynes itin sėkmingai puolime pradėjo "Novatransa" kuri per pirmąsias 6 rungtynių minutes pataikė visus metimus iš žaidimo ir atrodė, kad įgis apčiuopiamą persvarą, tačiau varžovai nė neketino nusileisti ir po 1 ketvirčio "Novatransa" pirmavo 27:21.

Antrame ketvirtyje abi komandos žaidė įspūdingai puolime, per ketvirtį abi komandos kartu pelnė 62 taškus. Manto Tomaševičiaus ir Roko Misevičiaus vedama "Novatransa" po 2 ketvirčių pirmavo 60:50.

Po ilgosios pertraukos "Novatransa" pradėjo strigti puolime o tuo pasinaudoję varžovai "Gintaro baldai" pradėjo mažinti deficitą ir ketvirtį laimėję 24:16 atsilikinėjo viso labo 2 taškais 74:76.

Paskutiniame ketvirtyje intriga pasiekė epogėjų, komandos kovojo taškas į tašką ir likus žaisti mačiau nei 20 sekundžių "Gintaro baldai" pirmavo dviem taškais. Lemiamos "Novatransa" komandos atakos metu Jurgis Petrauskas apėjo savo tiesioginį varžovą ir pataikęs dvitaškį su sirena išplėšė pratęsimą 97:97.

Pratęsimo metu komandos jautė nuovargį ir strigo puolime, po krepšiais dominavęs Mantas Tomaševičius pelnė ekipos 105-ąjį tašką. Per likusę minutę nei vienai ekipai nepavyko pelnyti taškų ir po itin atkaklios kovos "Novatransa" švenčia pergalę 105:104.

"Novatransa" komandoje Mantas Tomaševičius pelnė 22 taškus, Rokas Misevičius pelnė 19 taškų.

"Gintaro baldai" gretose Audrius Mineikis pelnė 30 taškų, atkovojo 12 kamuolių. Martynas Airošius pridėjo 28 taškus.