Identiški rungtynių rezultatai

Identiški rungtynių rezultatai 1433

Ketvirtadienio vakarą susitiko Klaipėdos KM - "Tobula instaliacija"  ir Baldininkas“ komandos. Po atkaklios kovos, rezultatu 79:73, Klaipėdos KM - "Tobula instaliacija" įveikė varžovus.

Pirmo kėlinio pradžioje išsiveržė į priekį Klaipėdos KM - "Tobula instaliacija" komanda. „Baldininkas“ komanda bandė priešintis, tačiau varžovai buvo nesustabdomi. Tik antroje kėlinio pusėje „Baldininkas“ susiėmė ir pristabdė varžovus.

Antro kėlinio pirmą pusę komandos žaidė įnirtingai, vyko apylygė kova. Tačiau įpusėjus kėliniui „Baldininkas“ komanda užsivedė ir prisivijo varžovus. Klaipėdos KM - "Tobula instaliacija" prarado beveik visą turėtą persvarą. Po dviejų kėlinių rezultatas buvo 38:36.

Trečiame kėlinyje vėl vyko apylygė kova, abi komandos rodė charakterį ir nebuvo linkusios nusileisti varžovams. Antroje kėlinio pusėje „Baldininkas“ persvėrė rezultatą į savo pusę. Ir rezultatas sviro tai vienos, tai kitos komandos naudai. Tačiau Klaipėdos KM - "Tobula instaliacija" komandos žaidėjams po minutės pertraukėlės nebepavyko atstatyti savo pranašumo. Po trečio kėlinio rezultatas buvo 55:57.

Ketvirto kėlinio pirmomis sekundėmis Klaipėdos KM - "Tobula instaliacija" pataikius dvitaškį metimą, komanda išlygino rezultatą. O neužilgo ir spurtavo. Iki kėlinio vidurio moksleiviai jau buvo susigrąžinę šešių taškų pranašumą. Likusios penkios varžybų minutės buvo įtemptos. Abi komandos kovojo iki galo. „Baldininkas“ komanda sunkiau krito metami metimai, o Klaipėdos KM - "Tobula instaliacija" ekipai visai neblogai pavyko balansuoti likusį laiką. Rungtynės baigėsi rezultatu 79:73 Klaipėdos KM - "Tobula instaliacija" naudai.

Rezultatyviausiai Klaipėdos KM - "Tobula instaliacija" komandoje žaidė: Emilis Maziliauskas 17 taškų, 5 atk. kam., Danas Zakarauskas 13 taškų, 5 atk. kam., Vilius Vaičius 11 taškų.

„Baldininkas komandos rezultatyviausi žaidėjai: Edgaras Kaunas 25 taškai, 4 atk. kam., Rolandas Alutis 20 taškų, 6 atk. kam., Evaldas Vegertas 17 taškų, 20 atk. kam..

Rungtynių komentaras:

Marius Kvietkus ,,Baldininkas“ komandos žaidėjas: ,,nelabai yra ką komentuoti, komentuosime po antrų varžybų, busime kitoje salėje, gal dar pasijungs pora žaidėjų – tai atlošime“.

Antrojoje KLKML taurėje susikovė paskutiniajame ture susitikusios "Loft 83" ir "LCC Tarptautinis universitetas" ekipos. Išvadas po reguliariojo sezono padarę "Loft83" įgijo 6 taškų pranašumą 79:73.

Pirmasis kėlinys prasidėjo gana apylygiai, abi komandos daug klydo. Netaiklus tiek vienos, tiek kitos komandos metimai kėlinį padarė nerezultatyvų. Antroje kėlinio pusėje, fortūna labiau nusišypsojo "Loft83" ekipai, kurie persverė rezultatą savo naudai. Pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu 18:12.

Pradėjus tiksėti antrajam ketvirčiui, ryžtingiau žaisti pradeda "Loft83" komanda. Mažomis atkarpomis, bei taikliais tolimaisiais metimais, didina skirtumą iki dviženklio taškų skaičiaus. Tuo tarpu, leisdami varžovams sukrapštyti tik 14 taškų. Antrasis kėlinys baigėsi rezultatu 41:26

Po ilgosios pertraukos žaidimas atrodo nepasikeitė. Toliau lyderiaujančios komandos vaidmenyje žaidžiantis "Loft83" ekipa, didina savo skirtumą minimaliu taškų skaičiumi. Pradėjus žaisti antrą šio kėlinio pusę, žaidimas reguleriai pasikeičia. Vos per paskutiniąsias penkias mačo minutes, varžovams "LCC Tarptautinis Universitetas" leido pelnyti tik 2 taškus, kas privertė sumažinti savo deficitą iki 7 taškų. Trečiasis kėlinys baigėsi rezultatu 55:48.

Paskutinysis kelinys davė daug intrigos. Visiškai persverdami rezultatą, "LCC Tarptautinis Universitetas" žaidžia lyderiaujančios komandos vaidmenyje. Tačiau, likus žaisti trimis kėlinio minutemis, varžovai atsako savo spurtu, ko pasėkoje skirtumas išaugo iki 6 taškų. Ketvirtasis kėlinys baigėsi rezultatu 79:73.

Naudingiausi žaidėjai:

"LCC Tarptautinis Universitetas" komandoje rezultatyviausiai sužaidė: Yaroslav Gavrilin 25 taškai, 4 atk., kam. Deimantas Juodka 17 taškų. 4 atk., kam. Jaden Starburg 11 taškų. 7 atk., kam.

"Loft83" komandoje rezultatyviausiai sužaidė: Šarūnas Stalmokas 18 taškų. 9 atk., kam. Paulius Adomaitis 14 taškų. 8 atk., kam. Marius Zaviliauskas 13 taškų. 8 atk., kam.

"Loft 83" ekipos žaidėjas Leonas Uniokas: "Labai džiaugiamės pergale, nors ir nedidelė persvara - tik 6 taškai, labai apmaudu, jog nepavyko išlaikyti tos persvaros, kurią buvome susikrovę pirmoje rungtynių pusėje. Nuo pat rungtynių pradžios pataikėme savo metimus, kuriuos tikrai galime pataikyti, varžovai gynyboje nebuvo tokie agresyvūs ir pabėgome į priekį, tačiau tada mūsų žaidėjai per daug atsipalaidavo, per anksti patikėjo lengva pergale ir leidome varžovams priartėti, bet kokiu atveju džiugu, jog išsaugojome šiokią tokią persvarą prieš atsakomąsias rungtynes."

"LCC Tarptautinis Universitetas" komandos treneris Martynas Overlingas: "Negaliu sakyti, jog gerai sužaidėme šiose rungtynėse, labai sunkiai pradėjome varžybas, neagresyviai gynėmės pirmoje rungtynių pusėje. Prieš keletą dienų nugalėjome varžovų ekipą nemažu skirtumu, todėl žaidėjai galvojo, jog viskas bus labai paprasta ir atėjo į rungtynes nenusiteikę. Antroje pusėje pradėjome tiesiog agresyviau žaisti, kibiau gintis ir pataikyti savo metimus. Pabaigoje pritrūko susikaupimo bei elementarių dalykų: nedaryti klaidų ir neforsuoti metimų."