Brizo paleista pergalė ir užtikrintas Novatransa-Dsmile žaidimas prieš atkrintamasias 1432

Ketvirtadienio Mero taurės rungtynėse susitiko vos penkiese susirinke „BC Saulės butai“ ir „Brizas“ ekipos. Šį vakarą rungtynėse rezultatu 75:72 sunkią pergalę iškovojo „BC Saulės butai“ ekipa (12:21,19:16,20:22,24:13).

Pirmasis kėlinys iškarto davė rimtą kovą, „Brizas“ ekipa taikliomis atakomis iškarto šovė į priekį, taikliau atakuodami isiveržė į priekį, susikrovė devynių taškų pranašumą (12:21).
Antrajame kėlinyje kiek prabude ir pamažu pagave savo žaidimo ritmą „BC Saulės butai“ pavyko perlaužti kėlinio rezultatą, bei sumažinti savo deficitą, o kėliniui pasibaigus komandos išėjo ilsėtis rezultatui esant (31:37) pirmavo „Brizas“.

Po ilgosios pertraukos užvirė rimta kova, komandos keitėsi taikliais metimais, o kovingam kėliniui pasibaigus, švieslentėje degė (51:59) „Brizas“ ekipos naudai. Paskutinis kėlinys jau visiškai priklausė „BC Saulės butai“, jiems pavyko perlaužti rungtynęs į savo pusę, ir po sunkios kovos pavyko išplėšti pergalę iš varžovų rankų, rezultatu (75:72) pergalę šventė „BC Saulės butai“ ekipa.

Rezultatyviausiai „BC Saulės butai“ komandoje žaidė: Rolandas Žilevičius 26 taškai 14 atk. kam., Aivaras Umantas surinko 10 taškų, Aivaras Lūžys surinko 16 taškų bei atkovojo 10 kamuolių.

„Brizas“ komandoje rezultatyviausi žaidėjai: Robertas Milius 18 taškų 7 atk. kam., Kristupas Pozingis 13 taškų, Mantas Bogužis pridėjo 11 taškų.

"Brizas" ekipos žaidėjas Robertas Milius: "Apmaudu, jog nepavyko iškovoti pergalės, turėjome progą, tačiau ja nepasinaudojome. Antroje rungtynių pusėje pradėjome skubėti, galvojome varžovai pavargs, bet pradėjome daryti klaidas ir varžovai tuo pasinaudojo ir iškovojo pergalę."

"BC Saulės butai" komandos žaidėjas Andrejus Geraščenko: "Džiaugiamės pergale, šiandien žaidėme be keitimų visas rungtynes, ilgą laiką atsilikinėjome, tačiau pabaigoje prisivijome ir aplenkėme varžovus. Manau, jog mes sužaidėme antrą rungtynių dalį daug protingiau, išnaudojome savo centrą, o varžovai pradėjo skubėti ir klysti ir paleido pergalę iš rankų. Dabar ketiname atšvęsti, laukiame sugrįžtant lyderių su laimikiais ir kovosime toliau čempionate."

Antrosiose ketvirtadienio Mero taurės rungtynėse susitiko „Novatransa-Dsmile“ ir „KK Riflis“ ekipos. Šį vakarą rungtynėse rezultatu 83:62 nesunkią pergalę iškovojo „Novatrasa-Dsmile“ ekipa (16:10,30:12,14:19,23:21).

Pirmasis kėlinys prasidėjo „Novatransa-Dsmile“ ekipos taikliomis atakomis, sužaidus pusę kėlinio rezultatas buvo (11:0), o jam pasibaigus (16:10) pirmavo „Novatransa-Dsmile“.
Antrajame kėlinyje „Novatransa-Dsmile“ sužaidė tobulą kėlinį, įmetė 30 taškų, o praleido į savo krepšį vos 12, kėliniui pasibaigus komandos išėjo ilsėtis rezultatui esant (46:22) pirmavo „Novatransa-Dsmile“. Po ilgosios pertraukos pergalės iš savo rankų jau nebeišleido ir laimėjo jas „Novatransa-Dsmile“ rezultatu (83:62).

Rezultatyviausiai „Novatransa-Dsmile“ komandoje žaidė: Justas Grikštas 21 taškas 10 atk. kam., Vitalij Sokolov 12 atk. kam., ir Aidas Viršilas surinko po 14 taškų.

„KK Riflis“ komandoje rezultatyviausi žaidėjai: Eimantas Kupšys 25 taškai 10 atk. kam., Antanas Stonkus 10 taškų.

"Novatransa-Dsmile" treneris Jonas Sadauskas: "Smagu, kad reguliarujį sezoną baigiame pergalingai. Po pralaimėjimo federacijos taurėje norime sužaisti dar geriau čempionato atkrintamosiose, tad eisime ruošimės ir manau, kad su šiuo varžovu atkrintąmosios bus kur kas įdomesnės nei kova šiandien."

"KK Riflis" žaidėjo Uru Onyemaobi komentaras: "Reguliarusis sezonas asmeniškai man buvo su daugybe iššūkių ir pamokų, o mūsų visa komanda šiemet sužaidė kur kas geresnį sezoną nei praėjusiais metais. Mūsų komandoje yra geri vyrukai, mes žinome, kad darome klaidų ir dirbame, kad jų būtų mažiau. Atkrintamosiose mes turime išeiti į aikštelę kur kas labiau nusiteikę ir pasiruošę kovai nuo pirmų minučių, taip mes duosime kovą varžovams ir galime iškovoti pergalių."