Mero taurės starte čempionų pergalė

Mero taurės starte čempionų pergalė 1252

Pirmadienio Mero taurės rungtynėse susitiko „Girandra“ ir „BC Saulės butai“ ekipos. Šį vakarą rungtynėse rezultatu 62:93 gan nesunkią pergalę iškovojo „BC Saulės butai“ ekipa (17:18,21:25,5:29,19:21).

Pirmame kėlinyje pirmus taškus pelnė „Girandra“ ekipa, pamažu isivažiavę „BC Saulės butai“ laimėjo kėlinį (17:18).
Antrame kėlinyje  „BC Saulės butai“ padidino savo persvarą, ir po dviejų kėlinių rezultatas buvo (38:43) „BC Saulės butai“ naudai.

Po ilgosios pertraukos „BC Saulės butai“ sužaidė tiesiog nuostabiai, kėlinį laimėjo rezultatu 5:29, bei prieš paskutinį kėlinį susikrovė saugu pranašumą (43:72). Ketvirtasis kėlinys priklausė „BC Saulės butai“ jie laimėjo kėlinį (19:21) ir šventė gana lengvą pergalę rezultatu (62:93).

Rezultatyviausiai „Girandra“ komandoje žaidė: Kęstas Barvydas (7 atk. kam.) ir Deividas Čeledinas pelnė po 15 taškų, Irmantas Šiaulytis ir Valdas Bulvydas pridėjo po 9 taškus.

„BC Saulės butai“ komandoje rezultatyviausi žaidėjai: Mindaugas Riklevičius 20 taškų, 9 rez. perd., Aivaras Umantas 15 taškų, Aivaras Lūžys, Saulius Štombergas ir Rimvydas Puškorius (9 atk. kam.) pridėjo po 12 taškų.

"Saulės butai" ekipos žaidėjas Rimvydas Puškorius: "Smagios varžybos, varžovai buvo gana stiprūs, ačiū jiems už kovą. Pirmoje rungtynių pusėje rungtyniavome apylygiai, po to mūsų „geležinė“ gynyba padėjo mums atitrūkti nuo varžovų, surengėme keletą greitų atakų, susikūrėme lengvesnių metimų, susikrovėme persvarą ir iškovojome pergalę."

"Girandra" komandos žaidėjas Laurynas Vadopalas: "Pirmus du rungtynių kėlinius vertinu tikrai gerai, stengėmės, kovojome tiek puolime, tiek gynyboje ir žaidimas atrodė apylygis. Antroje rungtynių pusėje pavargome, šiandien susirinkome tik septyni žaidėjai, rungtyniavome be dviejų savo lyderių: vienas patyrė traumą, kitas – pratybose. Varžovai, žinoma, tikrai pajėgūs, gerai susižaidę tarpusavyje, turi daug patirties, bet jei ateityje dar susitiksime ir mes būsime pilnos sudėties, tikrai duosime varžovams daug rimtesnę kovą."

Kviečiame registruotis į 10-ojo sezono Olybet sportinio pokerio turnyrą!