Riflis kyla į 4-ąją Mero taurės poziciją

Riflis kyla į 4-ąją Mero taurės poziciją 1334

Vienintelėse pirmadienio Mero taurės rungtynėse susitiko „KK Riflis“ ir „Kredito Garantas“ ekipos. Šį vakarą rungtynėse rezultatu 78:62 pergalę iškovojo „KK Riflis“ ekipa (13:19,21:7,17:15,27:21).

Pirmame kėlinyje kiek tiksliau „Kredito Garantas“ komanda atakavusi krepšį susikrovė šešių taškų pranašumą (13:19).
Antrame kėlinyje kiek geriau atakavę „KK Riflis“ ekipa uždarė „Kredito Garantas“ savo gynybos gniaužtuose, laimėjo kėlinį keturiuolikos taškų persvarą (21:7), ir po dviejų kėliniu (34:26) pirmavo „KK Riflis“ ekipa.

Po ilgosios pertraukos abi komandos kibo vieni kitiems į atlapus, kėlinį sužaidė beveik lygiai, rezultatu (17:15) laimėjo „KK Riflis“.
Ketvirtasis kėlinys prasidėjo „Kredito Garantas“ bandymu sugryžti, bet savo apsuku nemažinęs „KK Riflis“ šventę pergalę rezultatu (78:62).

Rezultatyviausiai „KK Riflis“ komandoje žaidė: Eimantas Kupšys surinko dvigubą dublį su 30 taškų ir 11 atk. kam., Klaudijus Anužis 13 taškų, Tomas Račkus 9 taškai.

„Kredito Garantas“ komandoje rezultatyviausi žaidėjai: Mantas Jonikas 22 taškai, Eventas Gužauskas pridėjo 10 taškų.

"KK Riflis" ekipos žaidėjas Karolis Griškus: "Labai džiaugiuosi komandos reakcija į praėjusias rungtynes, kurias beviltiškai pralaimėjome. Nors pirmasis rungtynių kėlinys dar buvo užsilikęs iš paskutiniųjų rungtynių, žaidėme pasyviai, trūko agresyvumo, tačiau po jo suaktyvinome gynybą, gynėmės ties pražangos riba ir dėl to greitai prisirinkdavome komandinių pražangų, tačiau buvo verta, nes tas agresyvumas išmušė varžovus iš ritmo. Be to puikiai sužaidė Eimantas (Kupšys), ko mums trūko prieš „Saulės butus“, ačiū savo komandai ir ačiū varžovas."

"Kredito garantas" komandos žaidėjas Marius Ševeliovas: "Nuotaikos - kaip ir po visų trijų paskutinių rungtynių. Panašu, jog nesame susižaidę kaip komanda, trūksta komandinio žaidimo tiek puolime, tiek gynyboje, nejaučiame komandos draugų aikštėje, prieš puolėjus nesugebame padėti gynyboje, „nepadvigubiname“ varžovų, kai reikia, o prieš gerą gynybą nesugebame užpulti, o nepataikant metimų sunku tikėtis pergalės. Varžovai šiandien pademonstravo komandinį žaidimą, todėl ir iškovojo pergalę."