Baldininkas ir VPA Logistics per žingsnį nuo pusfinalio

Baldininkas ir VPA Logistics per žingsnį nuo pusfinalio 932

Sekmadienio vakarą susitiko Klaipėdos KM - "Tobula instaliacija"  ir „Baldininkas“ komandos. Pastaroji šį vakarą nesunkiai nugalėjo žaidėjus žaidžiančius namuose rezultatu 100:68.

Rungtynių pradžioje „Baldininkas“ komanda įsiveržė į priekį. Ir visų rungtynių metu išlaikė savo pranašumą. Klaipėdos KM - "Tobula instaliacija" komandai sunkiai sekėsi kontroliuoti savo varžovus. Namų žaidėjai, susirinkę negausiai, minimalia komandos sudėtimi, po truputį didino savo persvarą ir rungtynių pabaigoje šventė pergalę rezultatu 100:68.

Baldininkas“ komandos rezultatyviausi žaidėjai: Kęstas Barvydas 34 taškai, 11 atk. kam., Egidijus Juostas 31 taškas, 24 atk. kam., Evaldas Damazas 15 taškų, Liudas Razma 14 taškų, 17 atk. kam.

Rezultatyviausiai Klaipėdos KM - "Tobula instaliacija" komandoje žaidė: Kristupas Bielskis 18 taškų, 8 atk. kam., Kristupas Burneika 15 taškų, 8 atk. kam..

Sekmadienio vakarą susitiko „VPA Logistics“  ir „Kredito garantas“ komandos. Po nelengvos kovos šį vakarą pergale džiaugėsi  „VPA Logistics“ rezultatu 77:57.

Rungtynių pradžia buvo nenuspėjama, abi komandos veržėsi pergalės link. Tai viena, tai kita komandos rodė savo galimybes ir pranašumą. Pirmame kėlinyje „Kredito garantas“ išlaikė kelių taškų skirtumą. Nors antrame kėlinyje komandos žaidė atkaklų žaidimą ir atsiliekanti „VPA Logistics“ komanda išlygino rezultatą ir jį persvėrė savo naudai, tačiau trečias ir ketvirtas kėlinys parodė tikrąją realybę. Komandos „Kredito garantas“ žaidėjai pavargo ir gerokai atsiliko nuo priešininkų, kurie trečiame kėlinyje pelnė pakankamai lengvus taškus. O ketvirtame kėlinyje svečių komanda susiėmė ir dar bandė pakeisti rungtynių pabaigą, tačiau taškų persvara buvo per didelė ir „VPA Logistics“ komanda laimėjo rungtynes rezultatu 77:57.

Rezultatyviausi žaidėjai

VPA Logistics“ komandos rezultatyviausi žaidėjai: Vytautas Kymantas 14 taškų, 9 atk.kam., Linas Kontrimas 11 taškų, Marius Bakanas 11 taškų.

Rezultatyviausiai "Kredito garantas" komandoje žaidė: Justas Poviliūnas 16 taškų, 12 atk.kam., Eventas Gužauskas 13 taškų., Mantas Jonikas 11 taškų.

Vytauto Kymanto komentaras po pergalės: „Pirmus du kėlinius pramiegojom, po tokios ilgos pertraukos, be varžybų, tai reikėjo laiko įsižaist. Trečią kėlinį pradėjom susikaupę, žaidėm savo žaidimą. Užteko trečio kėlinio, kad laimėtume prieš varžovą. Ketvirtam kėlinį tiek mes, tiek jie jau žaidėm atsipalaidavę. Džiaugiamės, kad viskas neblogai gavos ir lauksim kitų varžybų.”

„Kredito garanto” ekipos žaidėjo Mariaus Ševeliovo mintys po rungtynių: „Neįsivaizduoju iš tikro kas atsitiko, du kėlinius žaidėm tvarkingai, ir trečiam jau minus dvidešimt. Po to dar bandėm kažkaip grįžti į rungtynes, bet jau buvom psichologiškai palaužti. Tikiuosi kitas rungtynes išlaikysim tempą iki galo ir žaisim trečias rungtynes.”