Baldininkas paskutiniame ketvirtyje palaužė shipping.fo

Baldininkas paskutiniame ketvirtyje palaužė shipping.fo 1261

Trečiadienio vakarą krepšinio aikštelėje susitiko „shipping.fo“ ir „Baldininkas“ komandos. Paskutiniame kėlinyje situaciją pakeitę „Baldininkas“ vyrai, išplėšė pergalę rezultatu 81:78.

Prasidėjus rungtynėms į priekį išsiveržė „Baldininkas“ komanda. Neužilgo priartėjo „shipping.fo“ komanda ir persvėrė rezultatą. Iki ketvirto kėlinio „shipping.fo“ vyrai buvo priekyje. Komanda vis pabėgdavo nuo varžovų, tačiau „Baldininkas“ vis priartėdavo ir neleido pabėgti į priekį didesniu skirtumu. Tad varžybos vyko apylygiai. Galiausiai „Baldininkas“ komanda taip artėjo, kad rezultatą išlygino, išsiveržė į priekį, tačiau „shipping.fo“ vėl priartėjo.

Ketvirtame kėlinyje vyko įtempta kova. Komandos svėrė rezultatą tai į vieną, tai į kitą pusę. Ir „Baldininkas“ komanda, aplenkusi „shipping.fo“, užsivedė. Iki paskutinių sekundžių nebuvo aišku, kas išplėš pergalę. Tačiau „Baldininkas“ sėkmingiau sužaidė paskutinėmis minutėmis ir laimėjo rungtynes rezultatu 81:78.

Rezultatyviausiai shipping.fo  komandoje žaidė: Lukas Grabauskas 30 taškų, Tomas Dabravolskis 12 taškų, 11 atk. kam., Lukas Bendikas 12 taškų, 7 atk. kam..

„Baldininkas komandos rezultatyviausi žaidėjai: Edgaras Kaunas 27 taškai, Rolandas Alutis 22 taškai, 8 atk. kam., 5 rez. perd., Saulius Šarkis 19 taškų, 12 atk. kam.,  Liudas Razma 13 taškų, 8 atk. kam..

"Baldininkas" ekipos žaidėjas Marius Kvietkus: "Geros rungtynės, labai kovingos rungtynės, visas varžybas žaidėme taškas į tašką, o pabaigoje mūsų „Kevinas Durantas“ pataikė tolimus metimus ir išplėšė pergalę."

"Shipping.fo" komandos žaidėjas Rimantas Šimkus: "Labai apmaudu, jog eilinį kartą pralaimėjome, atrodo rungtynių pradžioje dominavome, po to paleidome varžovus, tuomet įsivėlėme į tokią „mėsmalę“, ko pasėkoje ir pralaimėjome. Rungtynių pabaigoje, per paskutines keturias minutes, dėl mūsų žaidėjų klaidų praleidome tris tolimus metimus, o paskutinės atakos metu nesugebėjome susikurti metimo, praradome kamuolį ir tai nulėmė rungtynių baigtį."

Kviečiame registruotis į 10-ojo sezono Olybet sportinio pokerio turnyrą!