Įspūdingą pirmą ketvirtį sužaidę Izoton nepaliko vilčių varžovams

Įspūdingą pirmą ketvirtį sužaidę Izoton nepaliko vilčių varžovams 1290

Penktadienio susitikime: "Izoton" ekipa dviženklių taškų skirtumu įveikė "Baldininkas", rezultatu 91:75

Pirmasis kėlinys prasidėjo "Izoton" komandos spurtu. Varžovams pridarę daug problemų po to, kai pataikė 8-nis tolimus metimus. Skirtumas jau įšaugo iki 19 taškų. Nors "Baldininkas" ekipai buvo pavykę sumažinti skirtumą, bet rezultatas nepasikeitė. Sekantį kėlinį žengė su 19-kos taškų deficitu. Rezultatu 33:14

Antrajame kėlinyje fortūna šiek tiek nusišypsojo "Baldininkas" komandai ir sumažino skirtumą minimaliu taškų skaičium. Sunkiau šiame ketvirtyje buvo užpulti "Izoton" ekipai, bet į varžovų taškai pavyko atsakyti tuo pačiu. Antrasis kėlinys baigėsi rezultatu 48:31.

Treičiasis kėlinys vėl šypsojosi "Izoton" komandai. Daug metimu atlikdami baudos aikštelėje ar po varžovų klaidomis, leido susižerti 23-jų taškų saugų barjerą. Rezultatu 72:49. "Baldininkas" dar sumažino šį deficitą, bet pralaimėjo kėlinį 26:21. Trečiasis ketvirtis baigėsi 74:52.

Paskutinysis kėlinys buvo labai permainingas. Iniciatyva jau perėmė "Baldininkas", sumažindami turėtą skirtumą iki 11 taškų. Ketvirtajame kėlinyje iš rotacijos iškrito du "Baldininkas" ekipos žaidėjai, susirinkę po 5-ias asminines pražangas. Kas, ko gero ir leido varžovams didinti savo taškų kraitį. Paskutinis kėlinys baigėsi rezultatu 91:75.

Naudingiausi žaidėjai:

"Izoton" komandoje rezultatyviausiai sužaidė: Robertas Šneideris 18 taškų. 1 atk. kam., Demas Mockus 18 taškų. 2 atk. kam., Darius Šaulys 18 taškų. 10 atk. kam.

"Baldininkas" komandoje rezultatyviausiai sužaidė: Edgaras Kaunas 24 taškai. 8 atk., kam. Edvinas Juodis 10 taškų. 6 atk., kam. Virginijus Venckauskas 10 taškų. 2 atk., kam.

"IZOTON" komandos treneris Stanislav Dzenovagis: "Atėjom laimėti, taip ir padarėm, vyrai atėjo susikaupe, didžiojuosi žinoma jais kurie iki paskutinių sekundžių kovojo, aišku galima sakyti truputi pavargo, bet parodė savo harakterį ir laimėjo, ačiū varžovams už kovą."

"Baldininkas" ekipos žaidėjas Gytis Stučinskas: "Na tai kaip matet, išties sekėsi ganetinai sunkiai, antroi varžybų daly pradėjom kažkiek žaisti, bet pritrūko tu lemiamų ir taiklių metimų, varžovai šiandien buvo stipresni."

Kviečiame registruotis į 10-ojo sezono Olybet sportinio pokerio turnyrą!