Kredito garantas 1:0 VPA Logistics

Kredito garantas 1:0 VPA Logistics 1444

Šventiško trečiadienio vakaro pirmose Eurelijaus Žukausko taurės ketvirfinalio rungtynėse susitiko „Kredito garantas“ ir „VPA Logistics“ ekipos. Šį vakarą sunkiose rungtynėse rezultatu 80:73 pergalę iškovojo „Kredito garantas“ ekipa (26:22,16:16,20:14,18:21).

Pirmasis kėlinys iškarto davė rimtą kovą, „Kredito garantas“ ekipa surengė savo spurtą (8:0), tada „VPA Logistics“ atsakė savo spurtu (0:10), sužaidus penkias minutęs rezultatas buvo lygus (13:13), o kėliniui pasibaigus „Kredito garantas“ susikrovė keturių taškų pranašumą (26:22).
Antrajame kėlinyje žaidimas kiek nurimo, komandos koncentravosi ties gynybą, kėliniui pasibaigus komandos išėjo ilsėtis rezultatui esant (42:38) pirmavo „Kredito garantas“.

Po ilgosios pertraukos užvirė rimta kova, komandos keitėsi taikliais metimais, kiek tiksliau puldami „Kredito garantas“ laimėjo kėlinį (20:14) ir kėliniui pasibaigus, švieslentėje degė (62:52) „Kredito garantas“ ekipos naudai.
Paskutinis kėlinys prasidėjo „VPA Logistics“ ekipos spaudimu, jiems pavyko perlaužti kėlinį į savo pusę, bet to pergalei nepakako ir po sunkios kovos rezultatu (80:73) pergalę šventė „Kredito garantas“ ekipa.

Rezultatyviausiai „Kredito garantas“ komandoje žaidė: Gytautas Kibelkis (10 atk. kam.) ir Valdas Garadauskas surinko po 19 taškų, Mantas Jonikas surinko 18 taškų bei atkovojo 8 kamuolius, Julius Vilovas 10 taškų, 7 atk. kam., 11 išpor. praž.

„VPA Logistics“ komandoje rezultatyviausi žaidėjai: Linas Kontrimas 15 taškų, Ernestas Marcinkevičius 13 taškų, Marius Bakanas pridėjo 10 taškų.

Rungtynių komentarai:

"Kredito garantas" ekipos žaidėjas Valdas Garadauskas: "Smagu iškovoti pergalę po tiek daug nesėkmių iš eilės. Varžovas yra  tikrai pajėgus, šiandien priešinosi visas rungtynes. Kol kas serija tik 1-0, laukiame sekančių rungtynių, kurios vėl gi turėtų būti labai atkaklios."

"VPA Logistics" komandos žaidėjas Vytautas Kymantas: "Pralaimėjome, bet manau, jog abi komandos demonstravo tikrai kokybišką krepšinį, rezultatyvios rungtynės, daug taiklių metimų. Šiandien tiesiog neapsigynėme vienas prieš vieną ir mūsų lyderiai nesužaidė taip, kaip rungtyniauja įprastai. Manau sekančiose rungtynėse pasistengsime ir atsirevanšuosime."